Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Galeri Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Ücretleri Studio BLOG İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

BAYANLARA ÖZEL MİNİK DÖVME MODELLERİ

# Stüdyomuz %100 steril ve hijyendir. Stüdyomuzda istenilen herhangibir dövme resimini bulabilirsiniz, stüdyomuzda size en iyi dövme (tattoo) flaşları, dövme eksizleri ve en güncel ve en kaliteli dövme modelleri size sunulur ve dövme bölgesini uyuşturduğumuz için acı çekmezsiniz.

Tamamen farklı anlamları ile göze hoş gelen ve dikkatini çeken son derece şık duran dövme yazıları Latince, ingilizce ve ispanyolca farklı kalınlıklarda ve farklı dövme yazı karakterleriyle yaptırılan bu minik dövmeler kiminde üzüntüsünü gösteren kimi sevincini gösteriyor.

Bayanlara yapılan minik dövmeler genellikle meme altı, kalça, sırt, omurga, ayak bilekleri, boyun ve kollarında çok şık duran bu dövme modellerine bakmanızı öneriyorum.

Burada bulunan örneğin, bir kedi dövme modeli, güç, bilgelik, özgürlük, sevgi ve aşk statüsünü sergilemektedir ve tabii ki yaptırılan tüm dövmelerinizin manaları size ayittir.

Burada bulunan dövme modelleri KADIKÖY TATTOO Tarafından yapılmamıştır bayanlara özel sunulan ve minik dövme örnekleri ve fikirleridir.


Bayanlara Özel Minik Dövme Önerileri
  (Toplam: 185 Adet.)

Size özel seçtiğimiz minik dövme modellerini burada paylaştık. ! Örnek dövme bölgeleri ve örnek yazı, kuş, tüy, kalp, yıldız ve bayanlara yakışan şık ve zarif minik dövmelerini hiçbir yerde bulamayacağınız minik dövme modellerine buradan bakabilirsiniz.

Ağaç dövme modelleri Ağaç ve Baykuş dövme modelleri Anahtar dövme modelleri Anahtar dövme örnekleri
Anlamlı yazı tattoo örnekleri Anlamlı yazı dövme örnekleri Bayanlara yapılan askı dövme modelleri At nalı dövme modelleri
Ayakta çapa dövme modelleri Ayakta ufak fil dövme motifleri Ayakta om işaret dövmesi Ayaka yapılan tüy dövme örnekleri
Ayaka yapılan yazı dövme örnekleri Ayakta yazi dövmesi örnekleri Bayanlara yapılan ayna dövmeleri Ufak dövmelerde indirim !

Bayanlara Özel Minik Dövme Önerileri >>


Çapa Dövme Modelleri  (Toplam: 33 Adet.)

Çapa dövmesinin anlamı güven, dayanıklılık ve şansın sembolüdür. Bazıları için dini sembol etmektedir yani haç olarak görülmektedir. Minik çapa dövmeleri bilek, ayak bileğinde ve parmak bölgelerinde çok şık durmaktadır.

Çapa dövme fiyatları Çapa dövme modelleri Çapa tattoo Ensede Çapa dövmeleri
Kolda çapa dövmeleri Anchor Tattoo Anchor Dövme Anchor dövme modelleri

Çapa Dövme Galerisi >>


Kırlangıç ve Kuş Dövme Modelleri  (Toplam: 41 Adet.)

Vücud üzerinde bir kuş dövmesi özgürlüğü anlatıyor. En iyi kuş dövmeleri olan bu dövme modelleri pozitif enerjiyi yansıtmaktadır ve küçük kuş dövme modelleri görünümünüze artı katıcaktır.

Bu modeller, omuz arkasında şık ve zarif durmaktadır. Kırlangıç kuş dövme modelleri ayak bileklerinde yada bele yayılmış kanatlı kuş dövme (tattoo) modellerinide yaptırabilirsiniz.

Kuş Dövme Modelleri Kuş Dövme Fiyatları Marti dövme fiyatları Marti dövmesi yapan dövmeciler
Martı dövme çeşitleri Martı dövme modelleri Kuş dövme motifleri Martı dövmesi yaptırmayını dövüyorlar

Kırlangıç ve Kuş Dövme Galerisi >>

DÖVME MAKALELERİ :

Dövme bölgesi seçimi
DÖVME BÖLGESİ SEÇİMİ (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Dövme bölgesi seçimi gerçekten en önemlisidir, İlk defa dövme yaptıracaksanız eğer vücudunuzun yaşantınızı etkilemiyecek bölgelerine yaptırtmanız gerekmektedir ( el, parmak, boyun, yüz) gibi yerlere kesinlikle önermiyoruz. Dövme modelini vücudunuzun anatomisi yani, sizin istekleriniz doğrultusunda kas yapısını ve diğer faktörlerin doğallığını dikkate almak gerekiyor dövme bölgesi seçerken.. .. Devamını oku

 
kalici makyaj
KALICI MAKYAJ (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Kalıcı makyaj kozmetoloji ve dövme alanında modern teknolojiyi kadınlara günlük makyaj işlemlerini ortadan kaldırmaktadır. Kalıcı Makyaj mükemmel göz köntür ve dudakları kusursuzlaştırır ve cildinize zarar vermez.

Devamını Oku

 
DÖVMENİN ACISI NASILDIR (12.04.12, Gönderen: Şenol)
Dövmenin acısı hiç dövme yaptırmamış birine nasıl tarif edilebilir? hafif bir elektrik çarpması veya tırnağınızı derinize sürtmeniz gibi (şimdi bunu okuyanlar tırnaklarını kollarına sürtüyordur :D). Tarif etmesi zor, yaşamadan bilinmez. Sandığınız kadar çok acımadığını bilmeniz yeterli.İlk defa dövme yaptıranların iğne deriye temas ettiğindeki ilk tepkileri genelde "bu muydu? ben bundan mı korkmuşum bunca zaman?" oluyor. Devamını oku

Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri


Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler


Profesyonel Dövmeci

KADIKOYTATTOO.NET

Kadıköy Body Art, 2010'da İstanbul Kadıköy'de Şenol Başsu Tarafından kurulmuştur.

Randevu ile çalışmaktayız lütfen yaptırmak istediğiniz dövme modelini buraya tıklayarak formu doldurup enini boyutunu belirterek fiyat alabilir randevu alabilirsiniz.

İstek ve yorumlarınız için lütfen ziyaretçi defterinden yorum bırakabilirsiniz.

Herhangibir soru ve görüşleriniz içinde ayrıca bize telefon ve e-mail den ulaşabilirsiniz.

E-mail : kadikoybodyart@gmail.com
Telefon :
0531 524 79 33

 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.
kadıköy dövme