Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Galeri Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Ücretleri Studio BLOG İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE STERİLİZASYON   DÖVME FİYATI NASIL HESAPLANIR ?

DÖVME TARZLARI :

geleneksel oldschool dövme tarzları
GELENEKSEL OLDSCHOOL DÖVMELERİ (14.01.12, Gönderen: Admin)

Oldschool tarzı IX- Yüzyılın sonundan bu yana vardır, Amerika ve Avrupa kökenlidir. Oldschool tattoo tarzında en popülerleri ise melekler, haçlar, çiçekler, çapa, alev, kurdaleler, kalpler, gemi, ve kurukafa bu dövme tasarımlarına parlak renkler ile boyanır. Kalın çizgiler koyu gölgelerden oluşan bir tarzdır. Dövme dünyasının en başarılı tarzlarından birisidir.

Devamını oku

 
Newschool Dövme modelleri
NEWSCHOOL DÖVME TARZI (02.04.12, Gönderen: Admin)

Karikatürler, çizgi roman ve öyküleri komik karakterlerin eklenmesi ile oldschool tarzında fakat ikisini birbirinden ayıran nokta ise. Newschoold tattoo'da tonların geçişi, dövmenin parlak boyaları, çizgilerin kalın ve ince oluşması, ve dövmenin tamamen boyut ve hacim almasıdır. Bu tarz 80’lerde ortaya çıkmıştır

 

 
realizim dövme tarzlarının modelleri
REALIZIM DÖVME TARZI / GERÇEKÇİ DÖVMELER

(23.08.12, Gönderen: Admin)

Gerçekçi dövmeler (realizm tattoo) birçok dövme sanatçılarına göre, realizm dövme en zorlarından birisidir. Adından anlaşılacağı gibi bir fotoğrafı yaparken çok hassas ve bilinçli yapılması gerekiyor. Bu tür çalışmaların örnek resimleri çiçek veya böcekler makro fotoğraflar, portreler olarak görebilirsiniz. Bu arada en iyi realizm dövme sanatçısını araştırıp yaptığı dövmeleri bulabilirsiniz. Dmitriy Samohin


geleneksel oldschool dövme tarzları
GELENEKSEL JAPON TARZI (14.01.12, Gönderen: Şenol)

Eski çağlardan beri var olan japanes tattoo, Dragon (ejderha), samuray, koi, geisha, lotus çiçekleri ile tüm vücud kapanacak şekilde uygulanmaktadır. Bu tür dövmeler ülkemizde tam vücud olarak olmasada yarım kol dövme, veya tam kol şeklinde görmek mümkün artık. İnce düz çizgiler, karakterler, hikayeler bir sanat eseridir.

 
dotwork tattoo
DOTWORK DÖVME TARZI ( NOKTALAMA ) (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Dotwork (Noktama Dövme) ana rolü bu dövmede geometrik şekilleri ve süslenen çiçeklerle vb. Stilleri vardır. Yapması eğlenceli ve vücud yapınıza göre tasarlanıp uygulandığında inanılmaz süper oluyorlar genellikle dotwork tattoo siyah ve kırmızı renklerden oluşmaktadır.

 
trash polka tattoo tarzı
TRASH POLKA DÖVME TARZI

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

Özgünlüğü yüklü olan dövmelerdir, dikkatini çeken dövme tarzı ve dövme dünyasına yeni girmiştir. Tarz çok serttir aslına bakıldığında bu tarz tattoolar vücudun heryerine yapılacak kadar uygundur, ancak en sık yapılan bölgeler, kol, gögüs ve sırt a uygulanmaktadır.

 


blackwork tattoo tarzı
BLACKWORK DÖVME TARZI (14.01.12, Gönderen: Şenol)

Blackwork tattoo denilen siyah renk dövmeleri aşırı sert tarzdır aslında. Blackwork dövme, tüm sırt, bacaklar veya kol siyah karmaşık karelerle uygulanır sadece siyah olan en canlı izlenimdedir tüm vücud. Belki aptalca yada çirkin görünebilir, ama bütün bu yönü kadar onunda hayranları ve dövme sanatçıları ve en başarılı dövme dallarındandır. Dövme kapatmak için çok güvenilir bir tarzdır.

 
dotwork tattoo
CHICANO DÖVME TARZI (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Chicano dövme tarzı harley davidson motorsiklet kullanıcılarının dövmelerinde kullanılan, ancak bir sosyal anlamda onlardan çok farklıdır. Chicano dövme kültürü Kaliforniya, Teksas, New Mexico ve Arizona'da başladı. Bu dövmeler aslında bildiğimiz yorgan iğneleri ile çin mürekkepleriyle yapılmaktaydı. Sadece siyah ve gri pigmentler kullanılarak yapılmaktadır. Bu görüntüler isa, meryem, kadınlar genellikle sözler kullanılı ince çizgilerin ve klasik görüntülerden oluşmaktadır. Bugün, profesyonel dövme sanatçıları,Daha önceleri bu tarz dövmeler bir çete üyeliğini belirtmek için kullanılırdı.

 
biomechanic dövme tarzı
BIOMECHANIC DÖVME TARZI

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

Biomechanical dövmeler olarak bilinen Biomechanic tattoo tarzı, Mekanik eklemler, eklemler, motor parçaları gibi tasarımlardan oluşmaktadır. İnsan vücudunun eklem yerlerine yaptırılır. Anlaması basit bir tazdır bu tarza en yakın bioorganic vardır aslında ama bakıldığındada alakası yoktur. Genellikle siyah-grey yapılır son zamanlarda yapılan renkli biomechanic dövmeler görülmektedir.

 

DÖVME MAKALELERİ :

DÖVME NASIL YAPILIR (14.01.12, Gönderen: Şenol)

Dövme steril ortamda yaptırılır, ve dövme yapılan bölgelerdeki masaüstü araçları izole edilmiştir. Dövme yapımında kullanılan kişiye özel sarf malzemelerdir, hastalık kapma riskiniz 0'dır.
Adım adım dövme uygulanışını buradan bilgi edinebilirsiniz.

Devamını oku

 
DÖVME MODELLERİNİN ANLAMLARI (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Yaptırtacağınız dövme modellerinin anlamlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Tattoo Modellerinin anlamlarını ve tarzlarını araştırıp dövme sanatçıcınıza paylaştığınızda belki bulamadığınız bir dövme modelini bile hayal gücünüz ile yaratabilirsiniz dövme sanatçınız kağıda veya profesyonel tasarım programlarıyla çalışmasını yapar.

Devamını oku

 
KİMLERE DÖVME YAPILMAZ

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

  1. deri ve dermatit enfeksiyonları;
  2. diyabet (insüline bağımlı bir şekilde);
  3. ateş, ağır somatik hastalıklar;
  4. akne ve deri döküntüleri;
    Devamını oku

Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri


Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.