Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Galeri Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Ücretleri Studio BLOG İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE STERİLİZASYON   DÖVME FİYATI NASIL HESAPLANIR ?

DÖVME VE STERİLİZASYON

Stüdiomuz %100 Steril ve Hijyen’dir.

Ana prensibimiz dövme stüdiomuzda müşterilerimizin sağlık güvenliği, rahatlığıdır. Stüdiomuz kesinlikle Avrupa standartlarındadır ve Kalıcı Dövme (tattoo) sertifakalarimız mevcuttur. Sağlık kuruluşlarında belirlenen dezenfekte kurallarını uygulayan stüdiomuzun prosedürleri.

Dövme uygulama esnasında, kullanılan tattoo ekipmanları tek kullanımlıktır yani kişiye özel dövme ekipmanlardır. Dövme iğnesi, dövme boyaları, boya kapsülleri, vazalin, eldiven vb.. Sayılan dövme (tattoo) ekipmanları gözünüzün önünde açılır, bitiminde imha edilir.

Dövme esnasında kullanılan dövme makineleri, clip cort, pedal tek kullanımlık ambalajların içlerinden geçirilir. Bu sayede bir önceki dövme yaptıranın dövme bölgesine kablo değsede, tek kullanımlık ambalajlar olduğu için size temas etmez. Kullanılan dövme (tattoo) tutacakları yani dövme gribi dediğimiz metal aparatlar, dövme (tattoo) bitiminde ilaçlanıp dezenfekte edilmektedir, yani ultra sonic banyo ile kurumuş boyaları parçalattırarak ilaçlanır, ardından Kuru ısı sterilizasyonuna konulur. Bu işlemler bitiminden sonra tekrar Otoklav’a atılır, ardından tek kullanımlık paketlenir. Bu cerrahi aletlerinin sterilize tıbbi uygulamalarda kullanılan virüsleri ve bakterileri öldürmesin hanhangibir mikroorganizmalarin tam anlamıyla yok olmasını sağlamaktadir.

Kullanılan Dövme Boyaları, Dövme iğneleri yüksek kalitelidir, yani sertifalı profesyonel dövme ekipmanları kullanmaktayız, ayrı zamandada tek kullanımlık sarf malzemeler içinde geçerlidir. Kullanılan dövme (tatto) boyaları %100 Kök dövme (tattoo) boyalarıdır, Amerikadan ve Avrupadan temin edilmektedir. Dövme stüdiomuzda masaüstü araçları antiseptiklerle izole edilmektedir.

Lütfen sağlığınız için, dövme (tattoo) basit bir işlem olarak görmeyiniz, artık her önüne gelen dövmeci, piercing’ci ve kalıcı makyajcı dövme fiyatlarımız pahalı değildir, ancak ucuzda değildir. Dövme yaptıracağınız stüdioyu ve dövme sanatçısını iyi seçin, çünkü yaptırdığınız işlem deri altıdır çok çabuk bulaşıcı hastalıklara sahip olabilirsiniz.

Bağlantılar : Dövme Bakımı | Dövme Malzemeleri ve İşçilik | Dövme Stüdiosu ve Dövmeci Seçimi 

KADIKÖY TATTOO & PIERCING
0 531 524 79 33
Kadıköy / İSTANBUL

DÖVME MAKALELERİ :

DÖVME FİYATLANDIRMASI (14.01.12, Gönderen: Şenol)

Dövme fiyatlandırması stüdiomuzda cm2 üzerine göre hesaplanmamaktadır. Dövmenin işçiliğine, rengine veya gölgesine, ebatına ve detayına göre fiyat verilmektedir. Sıgara paketi kadar orta dereceli zorlukta olan renkli dövme fiyatı ortalama 300 ile 500 arasında değişmektedir.

Devamını oku

 
DÖVME KAPATMA & YENİLEME (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Dövme kapatma işlemi bir o kadarda geri dönüşümü olmayan birşeydir. Dövme sildirmeniz yerine bence şık ve güzel dövmeyle kapatmanızı öneririm. Çünkü dövme silme işleminde dövme yerine orada bi leke görüntü kirliği olabilir, günümüzde dövme silme sonuçları hiçbir zaman %100 değildir. Hatta bazen hüsranla bile karşılaşılabiliyor. Dövme kapatma yani Cover - Up işleminde kişiye özel dövme tasarımı uygulamaktayız. Unutmayınki dövme kapatmada ... Devamını oku

 
KİMLERE DÖVME YAPILMAZ

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

  1. deri ve dermatit enfeksiyonları;
  2. diyabet (insüline bağımlı bir şekilde);
  3. ateş, ağır somatik hastalıklar;
  4. akne ve deri döküntüleri;
    Devamını oku
     Yol Haritası Uydudan Gör

İletişim

    DÖVME KATALOGU

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri

Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler

 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica tattoo