DÖVME VE STERİLİZASYON

 

Stüdiomuz %100 Steril ve Hijyen’dir.

Ana prensibimiz dövme stüdyomuzda müşterilerimizin sağlık güvenliği, rahatlığıdır. Stüdyomuz kesinlikle Avrupa standartlarındadır ve Kalıcı Dövme (tattoo) sertifakalarimız mevcuttur. Sağlık kuruluşlarında belirlenen dezenfekte kurallarını uygulayan stüdyomuzun prosedürleri.

Dövme uygulama esnasında, kullanılan tattoo ekipmanları tek kullanımlıktır yani kişiye özel dövme ekipmanlardır. Dövme iğnesi, dövme boyaları, boya kapsülleri, vazalin, eldiven vb.. Sayılan dövme (tattoo) ekipmanları gözünüzün önünde açılır, bitiminde imha edilir.

Dövme esnasında kullanılan dövme makineleri, clip cort, pedal tek kullanımlık ambalajların içlerinden geçirilir. Bu sayede bir önceki dövme yaptıranın dövme bölgesine kablo değsede, tek kullanımlık ambalajlar olduğu için size temas etmez. Kullanılan dövme (tattoo) tutacakları yani dövme gribi dediğimiz metal aparatlar, dövme (tattoo) bitiminde ilaçlanıp dezenfekte edilmektedir, yani ultra sonic banyo ile kurumuş boyaları parçalattırarak ilaçlanır, ardından Kuru ısı sterilizasyonuna konulur. Bu işlemler bitiminden sonra tekrar Otoklav’a atılır, ardından tek kullanımlık paketlenir. Bu cerrahi aletlerinin sterilize tıbbi uygulamalarda kullanılan virüsleri ve bakterileri öldürmesin hanhangibir mikroorganizmalarin tam anlamıyla yok olmasını sağlamaktadir.

Kullanılan Dövme Boyaları, Dövme iğneleri yüksek kalitelidir, yani sertifalı profesyonel dövme ekipmanları kullanmaktayız, ayrı zamandada tek kullanımlık sarf malzemeler içinde geçerlidir. Kullanılan dövme (tatto) boyaları %100 Kök dövme (tattoo) boyalarıdır, Amerikadan ve Avrupadan temin edilmektedir. Dövme stüdiomuzda masaüstü araçları antiseptiklerle izole edilmektedir.

Lütfen sağlığınız için, dövme (tattoo) basit bir işlem olarak görmeyiniz, artık her önüne gelen dövmeci, piercing’ci ve kalıcı makyajcı dövme fiyatlarımız pahalı değildir, ancak ucuzda değildir. Dövme yaptıracağınız stüdioyu ve dövme sanatçısını iyi seçin, çünkü yaptırdığınız işlem deri altıdır çok çabuk bulaşıcı hastalıklara sahip olabilirsiniz.

KADIKÖY TATTOO & PIERCING
0 531 524 79 33
Kadıköy / İSTANBUL

0 25