Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Galeri Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Ücretleri Studio BLOG İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

ERKEKLERE ÖZEL DÖVME MODELLERİ

# Stüdyomuz %100 steril ve hijyendir. Stüdyomuzda istenilen herhangibir dövme resimini bulabilirsiniz, stüdyomuzda size en iyi dövme (tattoo) flaşları, dövme eksizleri ve en güncel ve en kaliteli dövme modelleri size sunulur ve dövme bölgesini uyuşturduğumuz için acı çekmezsiniz.

Genellikle erkeklerin ilk dövme yaptırdıkları bölge kol ve çevresidir, kol dövmeleri erkekte zamana yayıldığında dövmeyi benimsediğinde yarım kol dövme veya tam kol dövme olarak istenildiğinde kompozisyon yapıp büyültülebilir. Tabi ilk yapıldıklarında küçük boyutlu dövmeler seçiliyor bu dövme sanatçısı tarafında sizi akıllıca bilinçlendirilirseniz fikirleriniz değişebilir dövmeyi daha çok sevebilirsiniz.

Omuz dövmeleri erkeklerde ufak dövme seçimi için kullanılan genellikle yıldız veya sembolize dövmeler yaptırılmaktadır, zaten sizede önerim omuzunuza dövme yaptırıyorsanız ve dövme taşımayı seveceğinizi biliyorsanız gögüsünüzü düşünerek adım atın.

BAŞLANGIÇ

İlk kez dövme yaptırmaya karar vermeniz, kendinizi ödüllendirici bi hediyedir aslında, Türkiyede dövme kültürü henüz tam oturmadığı için günümüzde birçok erkekler dövmelerini düşünmeden yaptırıyorlar, dövme yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bunu zamana yaymannız gerekmektedir, iyi düşünün ve tekrar emin olana kadar çok iyi düşünün size önerim ve en önemliside sizi mesleki kariyerinizdir iş hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyecekse yaptırmayın yada görünmeyen biryerinize yaptırın.

Sizi yeterince aydınlatamayan dövme sanatçısına kesinlikle dövme yaptırmayınız. Artık kadıköy ve taksim gibi ilçelerde dövmeci patlaması yaşıyor, ve insanlara bilinçsizce dövme yapıyorlar düşünmeden .

DÖVME BÖLGESİNE KARAR VERMEK

Dövme modeline karar verdiniz ve burada bölgede çok önemli husustur. Dövme bölgesi ilk olarak genelde omuz veya kol içlerinden başlanır, ilk dövme yaptıranlar genellikle ufak şeyleri tercih etmektedir. Yazı dövmeleri veya ufak şekiller gibi yazı dövmeleri sizi gerçek anlamda ifade ediyorsa yazdırın eğer sizi ifade edemiyorsa kaçının o yazıdan, çünkü sonu hüsran yani dövmeyi kapattırmak için uğraşıyorsunuz. Size önerim ilk bulduğunuz dövme stüdiosunda dövmenizi yaptırmamanız hayal gücünüzü size yansıtabilen dövme stüdiosunda dövmenizi yaptırmanız size özel dövme tasarımı sunabilmeli dövme stüdiosu ve dövme sanatçısı.

Dövme tarzlarını iyi bilin ve ileriye dönük düşünün yatıracağınız dövmeleri atıyorum realistic bir dövme taşıdığınızda aynı bölgeye oldschool veya traditional dövme yaptırdığınızda pek hoş olmaz. Tarzınızı belirleyin ve ona göre dövme yaptırmanız her zaman iyi olacaktır. Dövme tarzlarını buradan öğrenebilir bakabilirsiniz.

DÖVME MAKALELERİ :

Dövme bölgesi seçimi
DÖVME BÖLGESİ SEÇİMİ (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Dövme bölgesi seçimi gerçekten en önemlisidir, İlk defa dövme yaptıracaksanız eğer vücudunuzun yaşantınızı etkilemiyecek bölgelerine yaptırtmanız gerekmektedir ( el, parmak, boyun, yüz) gibi yerlere kesinlikle önermiyoruz. Dövme modelini vücudunuzun anatomisi yani, sizin istekleriniz doğrultusunda kas yapısını ve diğer faktörlerin doğallığını dikkate almak gerekiyor dövme bölgesi seçerken.. .. Devamını oku

 
kalici makyaj
KALICI MAKYAJ (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Kalıcı makyaj kozmetoloji ve dövme alanında modern teknolojiyi kadınlara günlük makyaj işlemlerini ortadan kaldırmaktadır. Kalıcı Makyaj mükemmel göz köntür ve dudakları kusursuzlaştırır ve cildinize zarar vermez.

Devamını Oku

 
DÖVMENİN ACISI NASILDIR (12.04.12, Gönderen: Şenol)
Dövmenin acısı hiç dövme yaptırmamış birine nasıl tarif edilebilir? hafif bir elektrik çarpması veya tırnağınızı derinize sürtmeniz gibi (şimdi bunu okuyanlar tırnaklarını kollarına sürtüyordur :D). Tarif etmesi zor, yaşamadan bilinmez. Sandığınız kadar çok acımadığını bilmeniz yeterli.İlk defa dövme yaptıranların iğne deriye temas ettiğindeki ilk tepkileri genelde "bu muydu? ben bundan mı korkmuşum bunca zaman?" oluyor. Devamını oku

Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri


Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.