Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Galeri Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Ücretleri Studio BLOG İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE STERİLİZASYON   DÖVME FİYATI NASIL HESAPLANIR ?

KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj diğer ismiyle "Mikro Pigment uygulaması" mikro, epidermisin üst katmanlarını içine steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin 1mm altına işlemidir.
Kalıcı makyaj bir dövme (tattoo) yapımına benzer, ancak hiçbir boya derin enjekte edilmez. Pigment kendisi cildin daha derin katmanlarına nüfuz eder ve böylece 3-5 yıl rengini korur. Zamanla, boya çözülür ve cilt hücrelerini işlenir.

DÖVME VE KALICI MAKYAJ ARASINDAKİ FARK

İlk olarak, farklı ekipman. Cilde zarar vermeyen bir mekanizma ile yumuşak plastik kalıcı makyaj makine kullanmaktayız. Bir dövme makinesi için uygulanması sırasında cildin daha derin tabakalarına boyamak için özel uç ve iğneler kullanılır. Dolayısıyla İkinci fark: fonksiyon derinliğini. 1-2 mm - kalıcı makyaj ile, 0.5-1 mm, arasındaki fark pigment'i öldürmeden işlenmesidir. Üçüncü bir fark - boyaların tamamen doğal. Sürekli kullanım için nihayetinde cilt hücrelerini "yiyiyor" sadece doğal pigmenttir.

KALICI MAKYAJ NERELERE UYGULANIR ?

KALICI MAKYAJ DUDAK

Kalıcı makyaj yardımıyla dudakları artırmak veya form düzeltebilirsiniz. müşterinin istekleri doğrultusunda kalıcı dudak kontürü çizeriz, ve ona yakışacak olanı söyleriz . Gölgelendirme için renk pigmenti ayrı ayrı seçilir. Bir renk seçerken, cildin yenilenmesi hafif olur unutmayın. Makyaj Kalıcı dudaklarınızın doğal rengini almasına yardımcı olacaktır. Basitçe doğal kontur ve gölgeleme yapılır.

KALICI MAKYAJ KAŞ

Kalıcı makyaj da kaş şeklini ayarlamak, ve onların doğal formunu korumak. Düz çizgi ve Tüyleri taklit edilerek küçük dokunuşlardan yapılmaktadır. Renkli pigment kaş doğal rengine göre seçilir. Kaşlar, kalıcı makyaj ile düzeltilebilir düzgün ve estetik görünür.Kaşınızı alma gibi bi derdinizde olmaz.

KALICI MAKYAJ GÖZ

Kalıcı makyaj sayesinde gözlerinize kalemle eyeliner yapmadan dokunmadan uzun bir süre için gözlerinizin daha fazla ifade etmek mümkün.kalın kirpik efekti oluşturmak için düzgün bir eyeliner kalemiyle çiziyoruz. Renk siyah olmak zorunda değildir. gözün şeklini ayarlamak yardımcı olacaktır.

Genel olarak, Kalıcı makyaj yüzünüzde anlamlı hale ve dekoratif araçlarının günlük yaşantınızın üzerinde zaman kaybetmemek isteyenler için mükemmel bir çözümdür.

STÜDYOMUZDA YAPILAN KALICI MAKYAJ'LAR

 

Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri


Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler

 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.