Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Dövme Çalışmalarımız Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Fiyatları Studio İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE STERİLİZASYON   DÖVME FİYATI NASIL HESAPLANIR ?

KAŞ PIERCING BAKIMI

Kaş piercing iyileşme süresi yaklaşık 2-4 ay sürmekte. Daha çabuk iyileşmesini istiyorsanız lütfen bakım kurallarını uygulayınız. Diğer piercing bölgeleriyle karşılaştırıldığında, kaş piercingi biraz daha fazla özen ve dikkat gerektirmektedir. Bunun nedeni ise, kaş bölgesindeki deri çok incedir, çok sayıda saç ve kaş folikülleri içerir, ve derinin altındaki dokunun destek olmamasıdır. Uyurken piercing bölgesi olan bölge üzerine yatılmaması ve fazla fiziksel müdahileleride engellemeniz lazım.

Kaşınızın ilk delim piercing barı büyük olmak zorundadır, piercing deliminden sonra üç-dört gün biraz şişebilir. Şişen bölgeye buz tedavisi uygulayabilirsiniz piercing bölgesini ellerken elleriniz temiz olmak zorunda. Toz, haraket ve saç folikülleri deriyi tariş edebilir enfeksiyon kaptırabilirsiniz bunun için piercing bölgesini temiz ve düzgün bakımını sırasıyla uygulayacaksınız enfeksiyon riskini kaldıracaksınız. Eğerki enfeksiyon görülürse bölgede hızla büyür bunun için piercinginizi taktırdığınız yere gidip size ne gerekiyorsa anlatıcaklardır yada iletişim kısmından bizide rahatsız edebilirsiniz bunun hakkında detaylı bilgiyide alabilirsiniz.

Herhangi bir piercing için enfeksiyon önde gelen nedeni piercing bakımını yalnış uygulamanız yada piercinginizle oynamanızdır. Sadece temiz ellerle piercing bölgesine dokunabilirsiniz.

İlk hetapta eczaneden Biokadin solüsyon, Thiciline Merhem, Okyanus suyu ve  Protex sıvı sabun (antibakteriel sabun)

Piercing iyileşme sürecinde iken hergün günde iki veya üç kez okyanus suyu ile temizlenmesi gerekmektedir. Bölgedeki kurumuş salgıları 1-2 dakika süreyle sıcak su yardımı ile yumuşatıp, temizleyip sırasıyla Biokadin solüsyon ve Thiciline Merhem i kullanmanız gerekiyor.

Bölgeye ilk gün su teması olmamalıdır ve fiziksel haraketlere dikkat edilmelidir. Bölge ilk günden itibaren su teması olduğunda havlu peçete ile kurutulması gerekmektedir.

Bölgedeki piercing minimum iki hafta kalmalıdır yani ilk delim piercingi olarak bilinen uzun barlı piercing iki hafta sonunda değiştirilebilir.

İlk altı ay piercinginizi çıkartmayınız, aksi taktirde piercing yuvası oluşmaz çıkartıldığında piercing bölgesi kapanır.

Giysi giyerken özellikle dikkat etmelisiniz iyileşme sürecinde.

DÖVME MAKALELERİ :

KADINLARA YAPILAN DÖVMELER (14.01.12, Gönderen: Şenol)

Genellikle kadın dövme modelleri erkeklerin dövme tasarımlarından farklıdır. Geleneksel kadınsı dövmeleri üç ana kategoriye ayırabiliriz. İlk kategoride kadınlar için hayal olumlu nitelikleri simgeleyen, çekici ve etkileyici tasarımlar. Kalpler, Melekler, Kelebekler, Peri tasarımlar maneviyat, sevgi, ruhsal sıcaklık, özgürlüğü sembolize etmektedir.Devamını oku

 
dövme ve alkol
DÖVME ÖNCESİ ALKOL ALINIR MI ? (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Dövme öncesi alkol alınmamasını tercih etmekteyiz. Hatta dövme öncesi derken 2 3 gün önceden alkol kesilmelidir. Bazı arkadaşlarımızda kanı çok çabuk sulandığından hem kan akma söz konusu olabiliyor hemde dövme boya pigmentleri deriye tam işlenmediğinden dövme bakımını ne kadar doğru yaparsanız yapın bazen dövme bölgesindeki boyaları kusabiliyor. Devamını oku

 
geçici dövme
GEÇİCİ DÖVME

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

Eski Mısırlılar vücudlarını kına ile boyamaya başladı. Hintliler ve Orta asyalılar için popüler sanat olarak kılınmıştır. Bügün geçici kına dövme tüm düyaya yayılmış durumdadır. Kendi bireyselliklerini ifade etmek için kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri


Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler

 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.