s
Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Dövme Çalışmalarımız Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Fiyatları Studio İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE STERİLİZASYON   DÖVME FİYATI NASIL HESAPLANIR ?

KULAK PIERCING BAKIMI

Köprü
Kulak en az iki piercing deliminden yapılır. Karşılıklı kıkırdaklara yerleştirilen piercing acısız bir işlemdir, işlem biraz uzun sürebilir.

Tragus
Tragus kulak kanalının giriş kısmısının üzerinde yer alan kıkırdak adıdır. Bu kıkırdak çok kalın olduğu için biraz acı eşiğide fazladır. İyileşme süreci tam anlamıyla 4-5 ayı bulur

AntiTragus
Tragus'un karşı kıkırdakın üzerine yapılan piercingtir. Kullanılan takı çoğu zaman halkadır.

Spiral
Delimi basittir kıkırdak bölgesine takılır, iyileşme süreci 1-2 ay arasındadır

Kıkırdak
Kulakın kıkırdaklarına takılan piercingler genellikle bar dan ve spike piercing ve halkadan oluşmaktadır

Tranvers
Yatay kulak memesi piercingidir, iyileşme süreci 1.5 – 2 ayı bulabilir.

İyileşme süreçleri 1 ile 3 ay kulak memeleri sürer. Delim işlemi kıkırdakta aynı şeyler söylenemez biraz daha uzayabilir. Tamamen doğru kanal oluşuncaya kadar earlobes piercing sonra küpe kulak kalmalıdır. Bu, 4-6 haftalık bir ortalama sürer. Küpe uzun dekorasyon ulaşması gerektiğini kolayca hareket ettirilebilir. Küpe bir ay için vuramaz.

Piercinginizin çıkarıp takmamanız gerekmektedir, piercinginizi kanalı oluşana kadar bölgede küpeniz kalması gerekmektedir. İlk takım piercingi olduğudnan barı büyük olabilir, bir ay sonra değiştirebilirsiniz piercinginizi.

İyileştirme süreciniz hızlandırmanız için lütfen bakım talimatlarını uygulayınız;

• Okyanus su ile hergün bölge yıkanmalıdır. Ölü beyaz kan hüclerini yumuşatmak için 2-3 dakika yarayı emmesi için pamuklu çubuk yardımı ile temizleyebilirsiniz.

• Alkol ve diğer tahriş edici maddeler kullanmayınız.

• Yaranın üzerine saçınızın ve sapka gibi şeylerin gelmemesi gerekmektedir, enfeksiyon olasılığını arttırabilir. İyileşme tamamlana kadar saçınız ve bölgeye fiziksel dokunulmalarından kaçınılmalıdır.

• Penye ve hijyen prosedürleri sırasında bakım ve çok dikkatli olmaya uygun olmalıdır. Kozmetik, saç spreyi, şampuan alamadım yara tutun.

• Hijyen prosedürleri sırasında penyenize çok dikkat etmelisiniz. Kozmetik ürünler yani saç spreyi, şampuan gibi maddeleri uzak tutun bölgeye.

• Piercing bölgesi iyileşene kadar takı çıkartılamaz. Bu enfeksiyonu tetikler, ve uzun süre takılmadığı sürecinde piercing yuvası oturmaz piercing deliğiniz kapanır.

• Eczaneden Biokadin solüsyon ve Thiciline Merhem sırasıyla 3 hafta uygulanmalıdır.

• Bölge iyileşme sürecinde iken başka bir küpe takılması tavsiye edilmez. Cildiniz üzerinde siyah noktalar oluşabilir, ağrıya neden olabilir.

• Temiz ve hijyen tutun. Enfeksiyon provoke edebilir, hangi kulağınıza telefonu koyarak dikkatli olun. Kamu araçları ile özellikle dikkatli olun.

• ÖNEMLİ !! Temiz ve Hijyen tutun. Ellerinizi yıkamadan bölgeye fiziksel müdahilelerde bulunmayın, yatarken dikkat edin, telefon kullanırken dikkat edin.

DÖVME MAKALELERİ :

KADINLARA YAPILAN DÖVMELER (14.01.12, Gönderen: Şenol)

Genellikle kadın dövme modelleri erkeklerin dövme tasarımlarından farklıdır. Geleneksel kadınsı dövmeleri üç ana kategoriye ayırabiliriz. İlk kategoride kadınlar için hayal olumlu nitelikleri simgeleyen, çekici ve etkileyici tasarımlar. Kalpler, Melekler, Kelebekler, Peri tasarımlar maneviyat, sevgi, ruhsal sıcaklık, özgürlüğü sembolize etmektedir.Devamını oku

 
tek kullanımlık tattoo ekipmanları
TEK KULLANIMLIK DÖVME MALZEMELERİ (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Tek kullanımlık dövme sarf malzemeleri kişiye özeldir, steril ve özel paketlerinin içerisindelerdir.
1-) İğneler
2-) Tutacaklar
3-) Dövme uçları
4-) Boya kapsülleri Devamını oku

 
dövme tasarım ne demek
KİŞİYE ÖZEL DÖVME TASARIMI

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

Stüdiomuzda kişiye özel tasarım yapılmaktadır üstelik bunun için extra ücret alınmamaktadır. İnternette veya Tattoo Kataloglarında bulamadıığınız dövme modelleri, hayalinizdeki dövme tasarımını stüdiomuzda bize anlatıktan sonra size özel dövme tasarımı tasarlanmaya başlanır. Profesyonel tasarım programları ve karakalemle yapıldıktan sonra size haber verilir mail yada telefonla bildirilir. Devamını oku

Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri


Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler

 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.