Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Dövme Çalışmalarımız Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Fiyatları Studio İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE STERİLİZASYON   DÖVME FİYATI NASIL HESAPLANIR ?

MEME PIERCING BAKIMI

Meme piercing haliyle memenin dik kısmı tabanında yer almaktadır. Delim yatay arasında yada herhangi bir açıda dikey olarak yerleştirilebilir. Uygun piercing prosedür, meme üzerine giriş ve çıkış noktaları işaretlenir antiseptik ile temizlenir. Meme piercing bölgesi acıyan bölgedir, bu yüzden derin nefes alın ve üçüncü derin nefesinizde haber verin işaretlenen giriş ve çıkış noktaları iğne ile delinir.

Meme piercing iyileşme süreci yavaş olabilir. Bu, meme büyüklüğü ve ağırlığına bağlıdır. Küçük göğüslü olanlar aslında daha az sorun ve iyileşme sürecini çabuk atlatırlar. Meme ucunuz iyileşme sürecinde yara veya şişme görülürse, buz tedavisi uygulayabilirsiniz.

Okyanus suyu ile bölgeyi yıkamalısınız meme ucu piercingi rahat edicektir. Meme ucu küçük bir fincan bardağı ile okyanus suyunu ölçünüz ve 5 dakika boyunca bölgeyi temizleyip ıslatınız sornasında iyice durulayın ve kurulayın.

İyileşme süreci 6-8 hafta sürebilir. 2 ayı geçen meme bölgesindeki piercing hala iyileşmemişse, takı alerjisi veya hassas olabilir teniniz. Ayrıca farkında olmadan bölgeye zarar vermiş olabilirsiniz.

DÖVME MAKALELERİ :

dövme tarihi
DÖVME TARİHİ (14.01.12, Gönderen: Şenol)

Dövme sanatı formu aynı anda dünyanın farklı bölgelerinde icat edilmiştir. Bununla birlikte, dövme tarihi en az 000 60 yıldan uzun olduğu bilinmektedir.Erken dönemlerde mısır piramitleri, ve dövmeli mumya olarak bilinen sadece eski Mısırlıların yaptırdırdığı tasarımları bilgileri aynı zamandada günümüzde kanıtlanmıştır. Mumyalar çizimleri kuru cilt üzerinde mükemmel şekilde ama sadece sıkı ailelere firavunlara dahil olmak üzere zengin ve soylu insanlar için yapılmıştır.Devamını oku

 
DÖVME VE STERİLİZASYON (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Dövmede sterilizasyon bir tattoo stüdyosunun en önemli unsurlarından birisidir. Dövme, Piercing, Kalıcı makyaj steril koşullarında yapılmadığı taktirde, bulaşıcı hastalıkları kapma riskiniz %80’dir. Stüdyomuzda steril ve dezanfekte ilk görevimizdir.

Devamını oku
 
geçici dövme
GEÇİCİ DÖVME

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

Eski Mısırlılar vücudlarını kına ile boyamaya başladı. Hintliler ve Orta asyalılar için popüler sanat olarak kılınmıştır. Bügün geçici kına dövme tüm düyaya yayılmış durumdadır. Kendi bireyselliklerini ifade etmek için kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri
 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.