Ne Tür Piercing İşlemleri Yapıyoruz?

Hayal edebileceğiniz bütün piercing uygulamasını yapmaktayız. Sunduklarımızdan ve popüler olanlardan bazıları:GÜVENLİĞİNİZ VE BAKIM AŞAMASI

Piercing öncesi ve sonrası güvenliğiniz bizim için ilk önceliğimizdir. Stüdyomuzdaki piercing uygulamasını profesyonel sanatçılar tarafından uygulanmaktadır.

TİTANYUM

Kaliteli, Sağlıklı, Alerjik reaksiyon göstermez. Titanyum piercing ürünleri biyouyumluluk özelliklerine sahiptir. Piercing öncesi ve sonrası güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

ŞİMDİ RANDEVU AL

YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLER

İyileşme süreci nasıldır?

İyileşme süreci sizi günlük hayatınızı engellemez, piercing bölgesine bağlı iyileşme süreci yaklaşık 4 – 12 hafta arasındadır.
Piercing uygulattıktan sonra piercing sanatçınız size nasıl bakım yapılacağını işlem sonrasında anlatıcaktır. 
Bölgeyi ve ellerinizi temiz tutmak ilk kuraldır.

Piercing taktırmak için kaç yaşında olmalıyım?

Eğer 16 yaş altındaysanız, bir ebeveyn ile gelmeniz gerekecektir. Dermal, genital ve bazı kıkırdak bölgeleri için yaş kısıtlamalarımız vardır.

Piercingleriniz hangi malzeme?

İmplant dereceli titanyum ve Cerrahi çelik. Ayrıca 14k veya 18k altın seçeneklerine de sahip bulunmaktayız. (nikel içermez).

Piercing sonrası egzersiz yapabilir miyim?

Göbek, meme ve dermal gibi uygulanan bölgelerde ise, yaklaşık 10 gün uzak durulmalı. Piercing bölgesini temiz ve bol giysiler giyilmesi gerek ve saçınızı piercinglerden uzak tutmanız gerekmektedir.

Piercingim enfeksiyon mu kaptı?

Birçok insan piercing bölgesinde oluşan kızarıklığı ilk etapta enfeksiyon olarak görebiliyor. Sizinde kafanızda kuşku veya enfekte bölge görüyorsanız lütfen ekip arkadaşlarımız ile temas halinde olun, yakın değilseniz herhangi bir piercing stüdyosuna gidebilirsiniz. Renk solması, ağrı veya irin dolu kabarcıklar varsa, hemen bir doktor’a görünmelisiniz.

Ne tür piercing yapıyorsun?

Çoğu piercing uygulamasını yapmaktayız, ancak bazı piercingler ve bölgelerin anatomiye bağlı olduğundan dolayı uygulanamıyor, böyle durumlarda piercing sanatçımızın göz atması gerekmektedir uygulanacak olan bölgeye.

Nasıl Temizlerim?

Piercing bölgesini günde 2 – 3  kez, tuzlu suyla ve günde bir kez anti-bakteriyel sabun ile ovmadan temizleyin. Daha ayrıntılı bir bilgi için her zaman stüdyomuza uğrayabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Dövme, Özel tasarım, Dövme kapatma veya Piercing işlemlerinin ücreti ve ne kadar sürede biteceğine dair bilgi verebiliriz.

Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.


ADRES

Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
No: 12 A Blok Daire: 3
Kadıköy/İSTANBUL

(Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

HİZMETLERİMİZ

Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
7 GÜN / HAFTA

12:00 – 21:00

TELEFON

Tel: 0216 418 0085
Whatsapp: 0530 669 25 80