Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövmede sıkça sorulan sorular
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
Anasayfa Dövme Çalışmalarımız Dövme ve Hijyen Dövme Fiyatları Piercing Blog Studio İletişim
 
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     BİOGRAFİ
 
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE HİJYEN ? MUTLAKA OKUYUN KİŞİYE ÖZEL DÖVME TASARIM NEDİR ?

PIERCING BAKIMI

Takının etrafındaki yaranın kolay kapanması için piercing yapılan bölgenin etrafı temiz tutulmalıdır. Göbek, göğüs gibi giysi altında kalan bölgelerdeki piercing yaraları ter veya sürtünme nedeniyle kolayca iltihap kapabilir. Piercing bölgesi ve takıya dokunmaktan kaçınılmalıdır.

Bölgenin günde en az iki kere anti-bakteriel bir sabunla temizlenmesi gerekir. Temizlik sırasında yara çevresinde oluşan kabuksu dokular yavaşça temizlenmeli ve daha sonra bölge iyice durulanmalıdır.

Kabuğun ağrı vermeden nemli kalması için tuzlu su uygulamak gerekir. 1 bardak temiz kaynamış suya 1 çay kaşığı tuzlu su katarak bunu yara ve takı çevresine uygulayın. Yara çevresinde iltihap yoksa fazla kuvvetli temizlik solüsyonlarına ihtiyacınız yok demektir. Hiçbir aşamada alkol kullanmayın; cildinizi kurutursunuz. Tentürdiyot kullanırsanız altın takılarınız renklerini kaybedebilir. İyileşme süresince yaraya dokunmadan önce mutlaka ellerinizi yıkayın ve bölgeye kimsenin dokunmasına izin vermeyin.

Kendi teriniz bile yarayı tahriş edebileceğinden, terliyorsanız bölgeyi kuru tutmaya çalışın.

Daima temiz çamaşır giyin ve çarşaflarınızı haftada bir değiştirin. Eğer kulak piercingi yaptırdıysanız telefonunuzu, güneş veya numaralı gözlüğünüzü bir dezenfektan veya alkol ile temizleyin. Gözlüğün kulağınıza değen bölgesini sık sık su ve sabunla yıkayın. Dil piercingi yaptırdıysanız takının uçlarını ara sıra kontrol etmeyi unutmayın: bollaşıp çıkması halinde dişinizi kırmanız veya uçlardan birini yutmanız gayet muhtemeldir. Kulak, kaş gibi bölgelerde iyileşme süresince makyajdan kaçının. Saç spreyi kullanırken bölgeyi bir bezle kapatın.

Sıkı giysiler giymeyin. Yaralı bölgenin iyi havalanması yaranın kapanması için önemlidir.

Yüzerken dikkat edin: umumi veya kalabalık havuzlardan kaçının. Dudak veya dil piercingi yaptırdıysanız alkolsüz, anti-bakteriyel bir ağız çalkalama solüsyonunu her öğünden sonra kullanabilirsiniz. Tuzlu su da aynı görevi görecektir.


 

 

     Yol Haritası Uydudan Gör

İletişim

    DÖVME KATALOGU

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri

Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler

 
      Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing   Stüdyo   Basında Biz   Forum   İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2013 Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica