Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Galeri Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Ücretleri Studio BLOG İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE STERİLİZASYON   DÖVME FİYATI NASIL HESAPLANIR ?

RANDEVU ALMAM GEREKİYOR MU?

Çok işçiliği veya büyük olmadığı sürece ufak dövmeler için randevu almanıza gerek yoktur. Ekibimiz 3 profesyonel dövme sanatçısından oluşmaktadır. Özel dövme tasarımları için randevu verilmektedir, fikirlerinizi ve birkaç adet örnek dövme örnekleriyle stüdyomuza veya tarafımıza e-posta ile iletmeniz gerekmektedir.

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM?

Randevular seçeceğiniz dövme sanatçısı tarafından verilir. Randevu için her iki tarafın uygun olduğu tarih ve saatlere verilir. Randevu Birlikte kararlaştırılan tarih ve saate dövme randevunuza haber vermeden gelemiyor/gelemiyorsanız lütfen yeni bir gün/saat için bizimle iletişime geçiniz.

BENİM DÖVMEM NE KADAR TUTAR?

Dövme fiyatlarını belirleyen unsurları okumak için tıklayın. Minimum dövme fiyatı yani makine açılışımız 120 TL’dir, dövme fiyatları seçilen dövmenin boyutuna ve işçiliğine temel alınarak ücretlendirilmektedir. Kişiye özel dövme tasarımları için ek ücret talep edilmemektedir. Belli bir fiyatın altındaki çalışmaları taksit imkânı maalesef yoktur. Seanslı ve/veya büyük çalışmalarda taksit sayısı 3ü geçemez.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPABİLİR MİYİZ?

Evet kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz stüdyomuzda Visa ve Mastercard geçmektedir. Belli bir fiyatın altındaki çalışmalar için taksit imkanı maalesef yoktur.

DÖVME ÖNCESİ DÖVMEMİZİ GÖREBİLECEK MİYİZ?

Vücudunuzda nasıl duracağınızdan endişeliyseniz, yaptırmaya karar verdiğiniz dövmenizi vücudunuza özel dövme transferi ile ne kadar büyüklükte olduğunu ve bölge olarak nereye olacağını görebilirsiniz.Kişiye özel dövme tasarımlarında depozitosunu verdiğiniz dövme tasarımı için stüdyomuza uğrayabilir görebilirsiniz tarihden öncesinde dövme sanatçınız ile görüşüp dövme tasarımınızın üzerinde değişiklikler olabilir.

GEÇİCİ DÖVME YAPIYORMUSUNUZ?

Hayır, geçici dövmenin hiçbir türlüsünü yapmıyoruz.

ULTRAVIYOLE DÖVME YAPIYOR MUSUNUZ?

Hayır. Biz böyle kimyasal reaktif dövme boyalarını kullanmamaktayız.

İKİNCİ BİRKEZ GELECEK MİYİM? ÜCRET ALINIYOR MU?

Stüdyomuzda yapılan dövmelerde problem göremezsiniz, bazı durumlarda bazı arkadaşlarda iyileşme sürecinde ufak rötüşler gerekebiliyor. Dövmeyi yaptırdıktan 15 gün sonra kontrol amaçlı çağırmaktayız sizi bu tarih/saat zamanında gelmezseniz durum belirtmeden gelemiyorsanız sorumluluk artık sizde oluyor. Stüdyomuzda yapılan dövmeler son derece temiz işçilik ve profesyoneldir bu yüzden dövme iyileşme sürecinde bazı arkadaşlarda problemler çıkabiliyor bu normal ufak tefek problemler. Ama dövme bakımını iyi yapmayıp veya hiç yapmazsanız ücrete tabii tutulabiliyor lütfen güzel bir dövme istiyorsanız dövmenize iyi bakmanız gerekmektedir dövme bakımını okumak için tıklayınız.

ACIYOR MU?

Göreceli bir acıdır aslında dövme acısı, bölge bölge değişen, ama dayanılmaz bir acısı yoktur eğlenceli bir acısı vardır. Dövme acısının belli unsurları vardır aslında. Akşam uykunuzu tam almazsanız canınız acır, hasta iseniz yine acır, alkol ve uyuşturucu alırsınız bu acı %50 artar ve direk beyinde hissedersiniz. Dövme acısını hissetmemek istiyorsanız akşam uykunuzu güzelce alın ve sağlam yemek yiyip dövme yaptırtırsanız bu size yetecektir.

ALKOL VE UYUŞTUCU KULLANA BİLİNİRMİ?

Tabiki hayır… Alkol ve uyuşturucu etkisi altında olan kişilere asla ve asla dövme yapmamaktayız. Alkol ve uyuşturucu her iki taraf içinde kötü bir durum dövme yaptıranın kanı incelir dövme sanatçısının işi uzar hem canınız yanar hem güzel bir dövme ortaya çıkmaz.

SAĞLIKLI BİR STÜDYO MU?

Stüdyomuz her gün özel dezenfekte ile temizlenmektedir. Hijyen ve Sterilizasyon konusunda her türlü önlemimizi almaktayız. Ancak, stüdyodan çıktığınız taktirde dövme bölgenize iyi bi şekilde bakmalısınız dövme bakımı nı eksik etmemelisiniz dövme bölgesini antibakteriel sabun ile temizlemelisiniz .


 

DÖVME MAKALELERİ :

DÖVME FİYATLANDIRMASI (14.01.12, Gönderen: Şenol)

Dövme fiyatlandırması stüdiomuzda cm2 üzerine göre hesaplanmamaktadır. Dövmenin işçiliğine, rengine veya gölgesine, ebatına ve detayına göre fiyat verilmektedir. Sıgara paketi kadar orta dereceli zorlukta olan renkli dövme fiyatı ortalama 300 ile 500 arasında değişmektedir.

Devamını oku

 
DÖVME KAPATMA & YENİLEME (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Dövme kapatma işlemi bir o kadarda geri dönüşümü olmayan birşeydir. Dövme sildirmeniz yerine bence şık ve güzel dövmeyle kapatmanızı öneririm. Çünkü dövme silme işleminde dövme yerine orada bi leke görüntü kirliği olabilir, günümüzde dövme silme sonuçları hiçbir zaman %100 değildir. Hatta bazen hüsranla bile karşılaşılabiliyor. Dövme kapatma yani Cover - Up işleminde kişiye özel dövme tasarımı uygulamaktayız. Unutmayınki dövme kapatmada ... Devamını oku

 
DÖVME STUDIO VE DÖVMECİ SEÇİMİ

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

Hepimiz güzel dövme temiz dövme yani, iyi işçilikli dövme isteriz. Ancak dövme modelini tattoo stüdyolarında gezildiğinde daha ucuz fiyat alındığında orada yaptırılıyor. Günümüzde pahalı olan herşey güzeldir, kötü olanıda vardır illaki ama genellikle bu şekildedir. Dövme yaptırmadan önce dövme sanatçınızın portfolyosuna bakın, dövme sanatı hakkında ne kadar bilgisi olduğuna bakın araştırın yani bu işi nasıl yaptığını kötü mü yapıyor, baştan sağma mı yapıyor ... Devamını oku

Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri
 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.