Sevgili Ziyaretçimiz,

2020 Mart ayı boyunca dövme stüdyomuzu kapatacağız.

Önceliğimiz müşterilerimize her zaman steril ve temiz dövme yaptığımızdan emin olmaktır. Ancak içinde bulunduğumuz süreç, önceliğimiz kendimiz olmamız olduğunu hatırlatmalıyız. Kendimizin ve çevremizin hastalanma durum riskini alamıyoruz. Aynı şey sizler için de geçerli - bizi destekleyen ve son 9 yıldır bizi tercih eden müşterilerimize, size de rahatsız edici durumlara sokma riskini ne yazık ki alamayız. Toplumumuzun sağlıklı hale getirebilmek için dışarıdaki sosyal hayatı minimum seviyeye çekerek üzerimize düşeni yapmak zorundayız.

Yaptırmak istediğiniz dövmeleri heyecan içerisinde beklediğinizi biliyoruz ve bu süreç bittikten sonra söz veriyoruz, herkes için güzel dövmeler yaratmaya geri döneceğiz. Ekibimiz randevusu olan herkese ulaşacaktır.

Yurt dışından gelenler için bu tatil planlarınızı bozduğumuz için üzgünüz, ancak sizi ve hepimizi güvende olabilmesi için bu kararı veriyoruz, bu yüzden anlacağınızı umuyoruz.

Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz, biz her zamankinden daha güçlü olacağız. Bu geçici kapanışı sizler için güzel dövmeler yapmak için kullacağız.

Sevgilerle

Kadıköy Body Art Ailesi