Dövme stüdyomuz şu anda COVID-19 virüsünün yayılmasını durdurmaya yardımcı olmak için kapalı olsa da, sanatçı ekibimiz her zaman iş başında. İçinde bulunduğumuz süreç içerisinde sanatçılarımız farklı sanat formları içerisinde denemek istedikleri fikirleri bol bol çalışıyor ve bir çok müşterilerimizin hoşuna gidecek dövme tasarımları hazırladılar.

Sanatçılarımız dövme yapabildikleri zaman için becerilerini ve tasarımlarını geliştirmek için zaman harcamakla meşgulken, bir sonraki dövmenizi hazırlamamız için mükemmel bir zaman. Aşağıda yapılan tasarım ilhamlarına göz gezdirin, ayrıca stüdyomuzu tekrar açtığımız zaman nasıl randevu için bir kaç adımdan geçeceğiz.

Tasarımlarım Albümüzün İçerisinde Beğendikleriniz Var mı?

Bazı zamanlarda kendi başınıza dövme tasarımına karar vermek veya fikir bulmak zor olabilir. Birçok müşterilerimiz, Kadıköy Body Art Dövme Modelleri Mağazasının dövme fikri bulmalarına yardımcı olduğunu söyledi. Dövme Tasarım Mağazamızda yaptırmak istediğiniz dövme tasarımını görürseniz, anında randevunuzu oluşturabiliriz ve ekibimizdeki sanatçı ile randevu zamanını oluşturmak için 24 saat içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır. Tasarım mağazamızdaki tüm dövme tasarımları sadece bir kez yapılmaktadır. Bu tasarımları asla ikinci bir kişiye yapılmayacaktır.

Hangi Dövme Tarzını Seversiniz?

Dövme sanatı yüzyıllardır var ve zaman içerisinde bir çok farklı dövme tarzını geliştirdi dövme sanatçıları. Geleneksel asya dövmeler, siyah dövmeler, suluboya ve fırça darbesi dövmeler gibi birçok kişi için farklı dövme tarzları mevcuttur. Size en uygun dövme tarzını bulmak zor bir karar olabilir, ancak seveceğiniz dövme tarzına ve tasarımına ulaşacağınızın ilk adımıdır. Daha önceden müşterilerimize yaptığımız dövmeleri Kadıköy Body Art’ dövme galerisinden inceleyebilirsiz. Dövme stüdyomuzda, her tarzda dövme tarzını uygulayan ve fikirlerinize uygun sanatçılarımız vardır.

Dövmenizi hangi bölgeye yaptırmak istiyorsunuz?

Dövme bölgesi, dövme planı sürecinin önemli bir parçasıdır. Yeni dövmenizi nereye yaptırmak istediğinize öncesinden karar vermek tasarım aşaması geldiğinde size ve sanatçınıza yardımcı olacaktır. Omuz dövmesi, kol dövmesi veya belki ön alt kol dövmesi mi arıyorsunuz? Bölgenin etrafında mevcut dövmeler var mı? Dövme tasarımınız bölge için yeterli alana sahip mi? Bunlar dikkate alınması gerekenler.

Sanatçınızla kişisel olarak görüşemediğiniz zamanlarda - örneğin sosyal mesafe öneminin olduğu şu anki zamanında vücudunuzdaki bölgenin bir fotoğrafını, sanatçının görselleştirmesine yardımcı olmak için en iyisi olabilir.

Bölge hakkında düşünürken göz önünde bulundurması gereken başka bir açı ise görünürlüktür. Dövmenizi görebilmek ister misiniz? Başkalarının dövmenizi görebilmemesini ister misiniz? Mevcut iş kariyeriniz buna uygun mudur? Çoğu işletme sahipleri dövmeyi bugünlerde kabul ederken, yinede düşünmek daima önemli bir şeydir.

Fikirler ve Sanatçılar için Sosyal Medyaya Göz Atın

Artık dövmenin tarzını ve dövmenizin yerleşim bölgesini bildiğinize göre, fikir ve sanatçı aramaya başlama zamanı. Kadıköy Body Art Instagram ve Pinterest sayfaları sizin için harika yerlerdir. Her ikisi de sizi çok çeşitli dövme tasarımlarına ve sanatçılara maruz bırakacaktır.

Randevu Almak İçin Bize Ulaşın

Stüdyomuzun şu anda kapalı olması, yeni dövme fikirlerinizi duymak istemediğimiz anlamına gelmez! Ekibimiz hala gelen e-postaları cevaplıyor ve müşterilere 1 Haziran'dan itibaren rezervasyon yapıyor. Dövme fikrinizi bize bildirmek için web sitemizdeki formu kullanın ve yeniden kapılarımızı açıldığında randevunuzu yazalım. En kısa sürede sizinle çalışmayı umuyoruz, ancak şu anda 1 Haziran'dan itibaren rezervasyon yapıyoruz.

Dövme sanatçılarımızdan biriyle randevu almak ister misiniz? Dövme fikrinizi özel bir dövme tasarımına dönüştürüp dönüştüremeyeceğimizi görmek ister misiniz? Haziran ayında bir randevu için bugün bize ulaşın ve fikrinizi bize söyleyin. 

1 Haziran 2020’den itibaren randevu alabilirsiniz.

Fikrinizi bize bildirmek için aşağıdaki formu doldurun.

Tahmini fiyat ve isteğinizi tamamlamak için kaç seansa ihtiyacınız olacağı konusunda sizinle iletişim kuracağız.