Beğendiniz dövme modelini kadikoybodyart@gmail.com veya Whatsapp üzerinden uygulanacak bölge ve boyutunu en, boyunu belirterek dövme hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz Fiyat Talep Formu ‘nu doldurup yollayabilirsiniz.

 Gsm & Whatsapp : 0530 669 2580 Email : kadikoybodyart@gmail.com

Deniz Kızı Dövme Fikirleri

Müthiş ve eşsiz denizaltı dövme tasarımları mı arıyorsunuz? Şimdiye kadar bulduklarınızdan memnun değil misiniz? Belki burada ilham bulacaksınız. İlgi ve yaratıcılığınızı kıvılcımlandıracağınız bazı fikirler topladık.

Denizkızıları, yüzyıllar boyunca dünya mitolojisinin bir parçası olmuştur; denizciler, baştan çıkarıcı balık pullu kadınların hikayelerini anlatıyor; kayalarda uzanan deniz kızları boğulan denizcileri kurtarmaya çalışıyorlar. Denizkızlarıyla ilgili olumlu ve olumsuz efsaneler bugüne kadar söylenmeye devam ediyor. Günümüzde insanların birçoğu, denizkızlarının var olmadığını kabul etse de, bu yaratıklar çoğu insanın aklında yer etmektedir. Bazıları vücutlarına dövme yaptırılmış bir denizkızı görüntüsüne sahip olmak istiyor, belki de hala fantezinin var olduğunu hatırlatmak için.

Retro Tarzı

Seçebileceğiniz birçok farklı desen vardır, biraz sevimsiz veya bazı benzersiz ve muhteşem tasarımlar. Yukarıdaki bu eski tarz deniz kızı dövmesi ne kadar da old school? Yine de günümüz dövme sanatçısının kalitesini ve özenini taşıyor. Belki de bu nostaljik görünüm nedeniyle bu tasarım sizin tarzınızdır; Belki bir denizciye yol gösterir ya da onun canını alabilir..

Spiritüel Yin-Yang Tasarım

Belki su grubu burçlardansınız yada su elementiyle bağı olan bir pagansınız. Eğer öyleyse, ruhsal anlam taşıyan bir dövme tasarımını düşünmek isteyebilirsiniz. Yukarıdaki güzel mistik resimde iki deniz kızı ortada sonsuzluk işaretini çevreleyen bir yaşam çemberi oluşturur. Sanki bir denizkızı siyah-beyaz, diğer deniz kızı da tam renkli olarak yin ve yang gibiler. Kendi deniz kızı dövme fikirlerinizi düşünürken yaratıcı olun ve maneviyanıza karşı gerçek olun. Tasarıma kendi burç işaretinizi ekleyebilirsiniz.

Küçük Disney Deniz kızı

Ekstra kadınsı kadınlar için basit deniz kızı tasarımlarına ne oldu? Sorun değil! Birçok kadın gençken The Little Mermaid filmine aşıktı . Bir deniz kızı olmanız çocukluk döneminiz için bir anlam taşıyorsa, neden vücudunuz üzerinde dövme yaptırabileceğiniz konusunda bir hatırlatma yapmayın. Küçük bir deniz kızı tasarımı geçmişi anmak için güzel bir görsel olurdu. Hans Christian Andersen’in fikirleri için Disney’e veya diğer uyarlamalara bakabiirsiniz.

Daha Fazla Tasarım Fikirleri

Eğer bu deniz kızı fikirlerinden hiçbiri sizinle yüzmezse o zaman size özgü bir şeyler bulun. Başkasının sizin dövmenizden ne anlam çıkaracağı önem taşımaz, size en çekici gelen desene kendiniz karar verin.


 t

0 3.15 K