Doğum lekesi, Yara izi, Çatlak ve Kesik Kapatma

Doğum lekelerinizi ve yara izlerinizi dövme ile kamufle edebilirsiniz. Genelde doğum lekeleri ve yara izleri için kişiye özel dövme tasarımları tercih edilmektedir. Yara ve doğum lekesi bölgesine uygun, sizin istediğiniz örnek tasarımlardan yola çıkılarak size özel dövme tasarlanır ve her iki tarafın da uygun tarih/saatte randevulaşıp yapılmaktadır.

Yara izleri ve özellikle kesik (faça) kapatma işlemlerinde bölgedeki dokunun türüne bağlı yani kesiğin izine ve derinliğine bağlı kalmaktadır. Çok derin yara olmadığı sürece bölgedeki yara ve kesik izlerinin dövme ile kapatılabilmesi mümkündür.

Tasarım ve Yapım Aşamaları;

Doğum lekeleri, kesik ve birden çok kesik izlerinde kapatma işlemlerinde tasarlanan ve uygulanan dövme tasarımları genelde 2+ seanslardan oluşmaktadır. Stüdyomuzu birkaç örnek dövme tasarımları ile ziyaret edip bizimle yüz yüze konuşabilirsiniz

Ufak doğum lekeleri, yara izleri ve kesik izlerini beğendiğiniz dövme tasarımı veya beğendiğiniz dövme modeli ile kapatılabilir veya üzerinde ufak tefek değişiklik yapıp uygulayabilirsiniz.

Doğum lekesi, yara izi, çatlak ve kesik kapatma işlemlerinde doğrudan dövme uygulaması yapılmamaktadır.

Uygulamaya başlanmadan önce sizin fikirlerinizden yola çıkıp renk, doku, düzen ve diğer tasarım ilkelerini kullanarak istenmeyen doğum lekelerini, yara izlerini ve kesik izlerini dövme ile tamamen kamufle ediyoruz.

ÖNEMLİ NOT : Her dövme sanatçısına yaptırılmaması gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Deneyimi olan dövme sanatçılarını tercih ediniz ve size özel tasarım tasarlanmasını isteyiniz.

Yapılan dövme çalışmalarımızdan örnekler;