fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

DÖVME EĞİTİMİ

MUTLULUK ARAYIŞI

Bu dünya için ne yapmak istiyorum? Hayatım için ne yapmam gerekiyor? Ertesi sabah uyandığımda ne yapmam gerekiyor? Kendime yararlı nasıl olabilirim? Nasıl daha fazla para kazanabilirim? Nasıl daha mutlu olurum?

Bütün bunların cevapları varmış gibi davranmıyoruz… Sadece çoğumuzun aynı sorularla kendisine eziyet ettiğini ve bazılarımızın hâlâ eziyet içinde olduğunu biliyoruz. Aslında, sanırım hepimiz cevap bulmanın farklı aşamalarındayız ve herkes gibi iyi günler ve kötü günlerimiz olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak, inandığımız şey şu ki - Hepimiz, gerçekten mutlu ve tatmin olmuş hissetmek için dünyaya anlamlı bir şey katmak zorundayız; ve katkılarımız yarattığımız dövmelerdir.

Bu bizim Mutluluğumuzdur.

Sizi Kadıköy Body Art Dövme okuluna davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kadıköy Body Art Dövme okulunda dünya çapında en güvenilir ve kalıcı dövme öğrenme platformlarından birisi olmuştur. Vizyonumuz, dövme endüstrisinde küresel olarak bir değişiklik başlatmak isteyen birkaç düşünürün girişimleri arasında yer almaktadır. Gelecek vaat eden hevesli sanatçılara yardımcı olmak ve yeteneklerini en iyi şekilde ortaya çıkartmak için bir girişim, Eğitim programımız süper öğrenci dostudur.

Okulumuz, Dövme konusunda 14 yıldan fazla mesleki deneyimine sahip ve bu sektörde iyi bir üne sahiptir. Dövme okulunu kurma fikri, dövme sanatını kariyer yapmak isteyen insanlar için uygun eğitiminin önemini ve ihtiyacını fark ettik ve 2013 yılında gerçekleştirdik. Vizyonu ve yönü altında, Dövme öğrenme Enstitüsü 2013 yılında kuruldu ve o günden itibaren dövme kurslarımız dünya genelinde dövme sanatını yakından takip ederek sürekli gelişmektedir.

Bu okul, dünya çapında sanat arayıp öğrenme kaynaklarından biri olmuştur. İtalya, Londra, İngiltere gibi büyük ülkelerden gelen öğrenciler dövme eğitim enstitümüzden eğitim almış ve sektöre harikalar yaratmışlardır.

BAŞLARKEN

Dövme boyasını cilde kalıcı olarak uygulama, linework, blackwork, gölgeleme ve renk geçişleri ile başlayarak çeşitli teknikleri öğrenin.

Kağıt üzerindeki tasarım ile insan vücudu arasındaki farkları öğrenin.

Müşterilerle uçtan uca çalışmayı öğrenin: tasarım süreci, danışma, fikir sunumu ve insan derisine dövme uygulaması.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafir sanatçılarla tanışın.

PROFESYONEL BİR DÖVME SANATÇISI OLMAK İÇİN SİZE HER ZAMAN FIRSAT VERİLECEKTİR.