DÖVME KAPATMA İŞLEMLERİ

 

İnsanların kişiliklerini ifade etmesine yardımcı olan vücut sanatını seviyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak bir bireyin tutkusu ve tercihleri değişebiliyor, mevcut dövmesinin üzerine farklı bir dövme yaptırmak isteyebiliyor. Bir kişinin dövmesinden soğumasının ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu gibi durumlar için dövme kapatma konusunda en çok sorulan soruları sizin için cevapladık:

Dövmem kapatılabilir mi?

Her dövme kapatılabilir fakat dövme sanatçısının doğru kapatabilmesi için her iki tarafın ortak çabası gerekmektedir. Biz sadece dövmeyi kapatmak istemiyoruz, yeni dövmenizden keyif almanızı arzuluyoruz; bu nedenle sanatçı ile onun tarzı ve sizin beklentilerinizi eşleştiren özel bir tasarım yaratmak için birlikte çalışmanız gerekir. Kapatma dövmesinin mevcut dövmenizden daha büyük olacağını da unutmamak gerekir.

Dövme kapatma ücreti ne kadar ?

Başarısız ve kötü işçilikli dövmelerin ne kadar can sıkıcı olduğunu iyi biliriz ve dövmenin amacını gururla taşıyabilecek hale gelmesini isteriz. Bu sebepten ötürü dövme kapatmak için  extra kapatma ücreti talep etmiyoruz.

Dövme kapatma işlemi ne kadar sürer?

Dövmenin güzel kapatılabilmesi için dövme sanatçınızın tasarımı normalden fazla gözden geçirmesi gerekeceğinden standart bir dövmeden daha fazla zaman gerekebilir. Desenin yoğunluğu ve karmaşıklığı dövme sanatçısının kapatacağı dövmenin süresini belirler. Harcanacak zaman kişiden kişiye değişeceğinden dövmenizin kapatılmasının ne kadar süreceği ile ilgili stüdyomuza gelerek dövme sanatçılarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Dövme, Özel tasarım, Dövme kapatma veya Piercing işlemlerinin ücreti ve ne kadar sürede biteceğine dair bilgi verebiliriz.

Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.


ADRES

Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
No: 12 A Blok Daire: 3
Kadıköy/İSTANBUL

(Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

HİZMETLERİMİZ

Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
7 GÜN / HAFTA

12:00 – 21:00

TELEFON

Tel: 0216 418 0085
Whatsapp: 0530 669 25 80