DÖVME KAPATMA İŞLEMLERİ

 

İnsanların kişiliklerini ifade etmesine yardımcı olan vücut sanatını seviyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak bir bireyin tutkusu ve tercihleri değişebiliyor, mevcut dövmesinin üzerine farklı bir dövme yaptırmak isteyebiliyor. Bir kişinin dövmesinden soğumasının ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu gibi durumlar için dövme kapatma konusunda en çok sorulan soruları sizin için cevapladık:

Dövmem kapatılabilir mi?

Her dövme kapatılabilir fakat dövme sanatçısının doğru kapatabilmesi için her iki tarafın ortak çabası gerekmektedir. Biz sadece dövmeyi kapatmak istemiyoruz, yeni dövmenizden keyif almanızı arzuluyoruz; bu nedenle sanatçı ile onun tarzı ve sizin beklentilerinizi eşleştiren özel bir tasarım yaratmak için birlikte çalışmanız gerekir. Kapatma dövmesinin mevcut dövmenizden daha büyük olacağını da unutmamak gerekir.

Dövme kapatma ücreti ne kadar ?

Başarısız ve kötü işçilikli dövmelerin ne kadar can sıkıcı olduğunu iyi biliriz ve dövmenin amacını gururla taşıyabilecek hale gelmesini isteriz. Bu sebepten ötürü dövme kapatmak için  extra kapatma ücreti talep etmiyoruz.

Dövme kapatma işlemi ne kadar sürer?

Dövmenin güzel kapatılabilmesi için dövme sanatçınızın tasarımı normalden fazla gözden geçirmesi gerekeceğinden standart bir dövmeden daha fazla zaman gerekebilir. Desenin yoğunluğu ve karmaşıklığı dövme sanatçısının kapatacağı dövmenin süresini belirler. Harcanacak zaman kişiden kişiye değişeceğinden dövmenizin kapatılmasının ne kadar süreceği ile ilgili stüdyomuza gelerek dövme sanatçılarımızdan bilgi alabilirsiniz.