DÖVME KAPATMA İŞLEMLERİ

 

İnsanların kişiliklerini ifade etmesine yardımcı olan vücut sanatını seviyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak bir bireyin tutkusu ve tercihleri değişebiliyor var olan dövmesini değiştirmek üzerine farklı bir dövme yaptırmak isteyebiliyor. Bir kişinin dövmesinden soğumasının ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu gibi durumlarda bir dövme nasıl kapatılır en çok sorulan soruları hazırladık:

Dövmem kapatılabilir mi?

Her dövme kapatılabilir fakat dövme sanatçısının doğru kapatabilmesi için her iki tarafın ortak çabası gerekmektedir. Biz sadece dövmeyi kapatmak istemiyoruz yeni olacak tasarımın keyfini çıkartmanızı istiyoruz. Dövme kapatma işlemleri genelde mevcut dövmenizden büyük olmaktadır. Sanatçı ile tarzı ve beklentileriniz ile eşleşen özel bir tasarım yaratmak için birlikte çalışmak gerekmektedir.

Dövme kapatma ücreti ne kadar ?

Başarısız yani kötü işçilikli olan dövmelerin ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız ve dövmenin amacını gururla taşınabilecek hale gelmesini isteriz. Bu sebepten ötürü dövme kapatmak için extra ücret talep etmiyoruz.

Dövme kapatma işlemi ne kadar sürer?

Dövme kapatmasını doğru yapılmasını sağlamak için dövme sanatçınızın tasarımı normalden birkaç kez daha gözden geçirmesi gerekeceğinden, standart bir dövme için daha fazla zaman gerekebilir. Dövmenin yoğunluğu ve karmaşıklığı dövme sanatçısının kapatacağı dövmenin süresini belirlemektedir. Zaman miktarı kişiden kişiye değişeceğinden, dövmenizin kapatılması ne kadar süreceği konusunda bir uzman görüşünü alabilmeniz için önce dövme sanatçınız ile bir danışma planlamanızı öneririz.