fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

Dövme Kapatma İşlemleri

Mevcut Dövmenizi Kapatın

Kadıköy Body Art’ta insanların kişiliklerini ifade etmelerine yardımcı olmaktan ve kaliteli işçilikte vücut sanatını icra etmeyi seviyoruz. Bununla birlikte, her zaman bir bireyin tutkusu ve tercihleri değişebilir, mevcut bir dövmeyle bizi ziyaret ederler ve eski dövmelerini artık daha fazla düşünmezler.

Bu durumlarda, dövme kapatma olasılığını tartışmaya başlarız. Dövme kapatmak ile ilgili birçok soru var ve sizi tüm süreçte rahat hissettirmek istiyoruz. Bu nedenle, aşağıda en sık sorulan soruların bazılarını hazırladık.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dövmem Kapatılabilir mi?

Her dövme kapatılabilir ancak sanatçı ve yapılacak dövme kapatma işlemini doğru yapmak için dövme kapattırmak istiyen kişi arasında işbirliğine dayalı bir çaba gerektirir. Sadece dövmenizi kapatmak istemiyoruz - yeni tasarımınızı sevmenizi istiyoruz. Tasarımdan başlayarak her dövmeye özel dikkat gösterilir.

Mevcut bir dövmeyi kapatmak genellikle orijinal dövmenizden daha büyük olmalı ve sanatçınız tarzınıza ve beklentilerinize uyan özel tasarım yaratmak için sizinle beraber çalışacaktır.

Dövme kapatma ücreti ne kadar tutar?

Dövme kapatmanın amacı, mevcut dövmenizi yeni bir dövme ile kamufle etmektir. Dövme kapatma ücretlerimizden ekstra ücret talep etmemekteyiz normal standart dövme ücretlerimiz ile aynıdır. Yeni dövmenizden memnun olmanızı ve yeni bir dövme yaptırıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz.

Dövme kapatma işlemi ne kadar sürer?

Dövme kapatma doğru yapılmasını ve harika işçilikte görünmesini istiyeceğinizden. Dövme kapatma işlemi doğru yapıldığından emin olmak için standart bir dövmeden daha fazla zaman alabilir, çünkü dövme sanatçınız mevcut dövmenin üzerini normalden birkaç kez daha fazla üzerinden geçmek zorunda kalacaktır. Döme sanatçınızın üzerine kapatacak olan uygun tasarımını karar verdiğinde mürekkebin yoğunluğu gibi diğer faktörler de dövme kapatması için gereken süreyi etkiler. Zaman aralığı kişiden kişiye değişebileceğinden, önce dövmenizin ne kadar süreceği konusunda bir uzman fikrini alabilmeniz için sanatçı ile bire bir görüşmeniz gerekmektedir.

Kaplaması zor olan dövmeler var mı?

Dövme sanatçınızın yeni tasarıma güveneceğinden emin olmak istiyorsunuz, bu yüzden önce bir görüşme sağlamanız önemlidir. Çoğu dövmeler kapatmak için uygun olsa da, dövme ne kadar koyu olursa, kapatma o kadar zor olur çünkü eski dövmeniz yeni dövme için aynı farklı stillerde uygulanırsa en iyi şekilde verim alınır. Portre gibi dövmeler genellikle daha zorlayıcıdır çünkü sanatçınız bir yüzü yeni bir tasarımı hazırlarken farklı konumlara koymak zorunda kalacaktır. Buna rağmen, dövme kapatma fikrinizi tartışmak için bir dövme sanatçısına danışmanızı öneririz, böylece durumunuza en uygun çözümü bulmak için sanatçınız ile birlikte çalışabilirsiniz.

Yara izleri kapatılabilir mi?

Felsefemiz hiçbir zaman sadece bir yara izi üzerine dövme yapmak değil, bir insanın gözünü yaradan uzaklaştırmak için özel bir dövme tasarımı kullanmak olmuştur. Bunu yapıyoruz, çünkü bazı yara izleri dövme boyalarını alırken bazıları tutmayabiliyor. Yara izlerinin etrafına iyi tasarlanmış bir tasarımı yerleştirerek, bazı lekeler dövme boyası almasa bile, yara izleri artık belirgin değildir. Bu durumda, dövme odağı yaradan uzaklaştırmak veya hatta yarayı dövme tasarımına dahil etmek için tasarlanmıştır.

Bir dövmeyi kapatmadan önce, dövmemi soldurmayı düşünmeli miyim?

Her dövme için geçerli olmamakla birlikle sadece özel durumlarda kişilere tavsiye ederiz. Çok koyu ve karmaşık olan dövmelerin soldurması, dövmenin kapatılması için daha kolay bir hale getirecektir. Bunun nedeni, lazer dövmenizin siyah ve mavi gibi belirli yüksek etkili renkleri soldurup yok etmesidir, bu da dövmenizin kapatmasını çok daha kolay ve etkili bir süreç haline getirecektir. Dövme sanatçınız, dövmenizin solmasını ve kapatmasına göre uyarlamak için estetik doktorları ile beraber çalışabilir. Bu sizin için daha iyi bir dövme taşımınıza yardımcı olacaktır.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

  Fikrinizi bize anlatmak için aşağıdaki formu doldurun.
Tahmini fiyat ve ne kadar zamana ihtiyacınız olacağı konusunda sizinle iletişim kuracağız.

  ADINIZ

  E-POSTA

  KONU

  NUMARANIZ

  Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

  Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.

  ADRES

  Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
  No: 12 A Blok Daire: 3
  Kadıköy/İSTANBUL

  (Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

  HİZMETLERİMİZ

  Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

  STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
  7 GÜN / HAFTA

  12:00 - 21:00

  TELEFON

  Tel: 0216 418 0085
  Whatsapp: 0530 669 25 80

  © Tüm resim ve içeriklerin telif hakkı saklıdır. Kadıköy Body Art 2011 - 2020

  payment-methods