DÖVME VE STERİLİZASYON

 

Stüdyomuz %100 Steril ve Hijyeniktir.

Ana prensibimiz dövme stüdyomuzda müşterilerimizin sağlık güvenliğini ve rahatlığını korumaktır. Stüdyomuz kesinlikle Avrupa standartlarındadır ve Kalıcı Dövme (tattoo) sertifikalarımız mevcuttur. Stüdyomuzda sağlık kuruluşlarında belirlenen dezenfekte kuralları uygulanmaktadır.

Dövme uygulama esnasında kullanılan tattoo ekipmanları tek kullanımlıktır yani kişiye özel dövme ekipmanlarıdır. Dövme iğnesi, dövme boyaları, boya kapsülleri, vazelin, eldiven vb.. dövme ekipmanları gözünüzün önünde açılır ve bitiminde imha edilir.

Dövme esnasında kullanılan dövme makineleri, clip, cort ve pedal tek kullanımlık ambalajların içinde muhafaza edilir. Bu sayede kablo bir önceki müşterinin dövme bölgesine değse de, tek kullanımlık ambalajlar olduğu için size temas etmez. Kullanılan dövme tutacakları yani dövme gribi dediğimiz metal aparatlar dövme bitiminde ilaçlanarak dezenfekte edilmektedir, yani ultra sonic banyo ile kurumuş boyaları parçalattırarak ilaçlanır, ardından kuru ısı sterilizasyonuna konulur. Bu işlemlerin bitiminden sonra tekrar otoklava atılır, ardından tek kullanımlık paketlere konur. Bu cerrahi aletlerinin sterilizasyonu tıbbi uygulamalarla bulaşabilecek virüslerin ve bakterilerin tam anlamıyla yok olmasını sağlar.

Kullanılan dövme boyaları, dövme iğneleri yüksek kalitelidir. Yani sertifikalı profesyonel dövme ekipmanları kullanmaktayız, bu durum tek kullanımlık sarf malzemeler için de geçerlidir. Kullanılan dövme boyaları %100 kök dövme boyalarıdır, Amerika’dan ve Avrupa’dan temin edilmektedir. Dövme stüdyomuzda masaüstü araçları antiseptiklerle izole edilmektedir.

Lütfen sağlığınız için, dövmeyi basit bir işlem olarak görmeyiniz. Artık her önüne gelen dövme, piercing ve kalıcı makyaj yapmaktadır. Dövme fiyatlarımız pahalı değildir, ancak ucuz da değildir. Dövme yaptıracağınız stüdyoyu ve dövme sanatçısını iyi seçin, çünkü yaptırdığınız işlem deri altıdır çok çabuk bulaşıcı hastalıklara yakalanabilirsiniz.

KADIKÖY TATTOO & PIERCING
0 531 524 79 33
Kadıköy / İSTANBUL

0 107