DÖVME VE STERİLİZASYON

Stüdyomuz %100 Steril ve Hijyeniktir.

Ana prensibimiz dövme stüdyomuzda müşterilerimizin sağlık güvenliğini ve rahatlığını korumaktır. Stüdyomuz kesinlikle Avrupa standartlarındadır ve Kalıcı Dövme sertifikalarımız mevcuttur. Stüdyomuzda sağlık kuruluşlarında belirlenen dezenfekte kuralları uygulanmaktadır.

Dövme uygulama esnasında kullanılan dövme ekipmanları tek kullanımlıktır yani kişiye özel dövme ekipmanlarıdır. Dövme iğnesi, dövme boyaları, boya kapsülleri, vazelin, eldiven vb.. dövme ekipmanları gözünüzün önünde açılır ve bitiminde imha edilir.

Dövme esnasında kullanılan dövme makineleri, clip, cort ve pedal tek kullanımlık ambalajların içinde muhafaza edilir. Bu sayede kablo bir önceki müşterinin dövme bölgesine değse de, tek kullanımlık ambalajlar olduğu için size temas etmez. Kullanılan dövme tutacakları yani dövme gribi dediğimiz metal aparatlar dövme bitiminde ilaçlanarak dezenfekte edilmektedir, yani ultra sonic banyo ile kurumuş boyaları parçalattırarak ilaçlanır, ardından kuru ısı sterilizasyonuna konulur. Bu işlemlerin bitiminden sonra tekrar otoklava atılır, ardından tek kullanımlık paketlere konur. Bu cerrahi aletlerinin sterilizasyonu tıbbi uygulamalarla bulaşabilecek virüslerin ve bakterilerin tam anlamıyla yok olmasını sağlar.

Kullanılan dövme boyaları, dövme iğneleri yüksek kalitelidir. Yani sertifikalı profesyonel dövme ekipmanları kullanmaktayız, bu durum tek kullanımlık sarf malzemeler için de geçerlidir. Kullanılan dövme boyaları %100 kök dövme boyalarıdır, Amerika’dan ve Avrupa’dan temin edilmektedir. Dövme stüdyomuzda masaüstü araçları antiseptiklerle izole edilmektedir.

Lütfen sağlığınız için, dövmeyi basit bir işlem olarak görmeyiniz. Artık her önüne gelen dövme, piercing ve kalıcı makyaj yapmaktadır. Dövme fiyatlarımız pahalı değildir, ancak ucuz da değildir. Dövme yaptıracağınız stüdyoyu ve dövme sanatçısını iyi seçin, çünkü yaptırdığınız işlem deri altıdır çok çabuk bulaşıcı hastalıklara yakalanabilirsiniz.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Dövme, Özel tasarım, Dövme kapatma veya Piercing işlemlerinin ücreti ve ne kadar sürede biteceğine dair bilgi verebiliriz.

Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.


ADRES

Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
No: 12 A Blok Daire: 3
Kadıköy/İSTANBUL

(Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

HİZMETLERİMİZ

Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
7 GÜN / HAFTA

12:00 – 21:00

TELEFON

Tel: 0216 418 0085
Whatsapp: 0530 669 25 80


0 209