Beğendiniz dövme modelini [email protected] veya Whatsapp üzerinden uygulanacak bölge ve boyutunu en, boyunu belirterek dövme hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz Fiyat Talep Formu 'nu doldurup yollayabilirsiniz.

 Gsm & Whatsapp : 0531 524 79 33 Email : [email protected]

 

ERKEKLERE ÖZEL DÖVME MODELLERİ

Genellikle erkeklerin ilk dövme yaptırdıkları bölge kol ve çevresidir, kol dövmeleri erkekte zamana yayıldığında dövmeyi benimsediğinde yarım kol dövme veya tam kol dövme olarak istenildiğinde kompozisyon yapıp büyültülebilir. Tabi ilk yapıldıklarında küçük boyutlu dövmeler seçiliyor. Dövme sanatçısı tarafından bilinçlendirilirseniz fikirleriniz değişebilir, dövmeyi daha çok sevebilirsiniz. Omuzlar genelde erkeklerde ufak dövme seçimi için kullanılır, yıldız veya sembolize dövmeler yaptırılmaktadır, zaten size de önerim omzunuza dövme yaptırıyorsanız ve dövmeyi taşıyabileceğinizi düşünüyorsanız göğse doğru uzanan dövmeleri de düşünün derim.

BAŞLANGIÇ

İlk kez dövme yaptırmaya karar vermeniz, kendinizi ödüllendiren bir hediyedir aslında. Türkiye'de dövme kültürü henüz tam oturmadığı için günümüzde birçok erkek dövmelerini düşünmeden yaptırıyorlar, dövme yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bunu zamana yaymanız gerekmektedir. İyi düşünün. En önemlisi de mesleki kariyerinizi veya iş hayatınızı olumsuz şekilde etkileyecekse yaptırmayın yada görünmeyen bir yerinize yaptırın. Sizi yeterince aydınlatamayan dövme sanatçısına kesinlikle dövme yaptırmayınız. Artık kadıköy ve taksim gibi ilçelerde dövmeci patlaması yaşanıyor, ve düşünmeden insanlara bilinçsizce dövme yapıyorlar.

DÖVME BÖLGESİNE KARAR VERMEK

Dövme modeline karar verdiniz ve fakat yapılacak bölge de çok önemli bir husustur. Dövmeye ilk olarak genelde omuz veya kol içlerinden başlanır, ilk dövme yaptıranlar genellikle ufak şeyleri tercih etmektedir. Yazı dövmeleri veya ufak şekiller gibi yazı dövmeleri sizi gerçek anlamda ifade ediyorsa yazdırın, eğer sizi ifade edemiyorsa kaçının o yazıdan, çünkü sonu hüsran çünkü dövmeyi kapattırmak için uğraşıyorsunuz. Size önerim ilk bulduğunuz dövme stüdyosunda dövmenizi yaptırmamanız, hayal gücünüzü size yansıtabilen dövme stüdyosunda dövmenizi yaptırmanız. Ve size özel dövme tasarımı sunabilmeli dövme stüdyosu ve dövme sanatçısı. Dövme tarzlarını iyi bilin ve ileriye dönük düşünün. Realistic dövme olan yere oldschool veya traditional dövme yaptırdığınızda pek hoş olmaz. Tarzınızı belirleyin ve ona göre dövme yaptırın. Dövme tarzlarını buradan öğrenebilir bakabilirsiniz.

KARAR AŞAMASI

Dövme yaptırmanın zamanı geldiğine karar verdiniz, ancak sürecin nereden başlayacağından endişe ediyorsanız erkekler için dövme fikirleri galerisi size mükemmel bir esin kaynağı olacak. Elbette, dövme yaptırmadan önce almanız gereken çok önemli bazı kararlar vardır. Çünkü dövmeler bir yatırımdır ve dikkatle düşünülmelidir. Dövmenin dışındaki ilk büyük kararınız makul oranlarda ücret alan ve kişisel stilinize uyan mükemmel iş yapan bir sanatçı bulmaktır. Stüdyomuz size hem dövme öncesi hem sonrası destek sağlayan deneyimli sanatçılar barındırmaktadır. Bir sonraki düşünceniz dövme yaptırmak istediğiniz yer olmalı. Göstermek, kolayca gizlemek, ortaya çıkarmak ya da yalnızca sizin göreceğiniz daha kişisel bir dövme mi istiyorsunuz? Vücudunuz tuvaliniz olacak, bu nedenle anatominizin sanatınıza uygun bir bölümünü seçmek çok önemlidir. Sırtınız gelecekteki tarihlerde genişletmek isteyebileceğiniz daha büyük kavramlar için son derece uygundur. Küçük başlamak istiyorsanız biceps veya ön kol, daha sonra yarım ya da tam olmak üzere "kollar" halinde çalışılabilecek ayrı amblemler için idealdir. Dikkate alınması gereken önemli husus, sadece ilk dövmenizi yaptırdığınızda değil daha sonraki dövmelerinizde sürecin deneyimli ellerde olup olmadığıdır. Fazla derine çalışan amatör dövmeciler sinir sisteminize zarar verebilir. Cildin inceldiği her yerde aşırı hassasiyetle karşılaşırsınız. Buna paralel olarak, sinirlerin bol olduğu iç kola, dizin arkasına doğru ilerlediği yerlerde, kalça, kasık bölgesi ve alt sırt dövmesi daha acı verici olacaktır. Bu nedenle estetik açıdan hoşnut bir dövme tasarımı ve renk şeması seçmeniz hayati önem taşımaktadır. Ne tür bir tasarım istediğinizden emin değilseniz, bu fikir kılavuzu ve galeri çekici olabilecek görüntü örnekleri sağlayabilir. İlham kaynağı olan diğer kaynaklar sanat galerileri, sanat ve mitoloji kitapları, vücut sanatları ve diğer kültürlerden el sanatları içeren antropolojik metinler ve hatta bahçe kitaplarıdır. İlham her yerde.

6 Yanıtlar “ERKEKLERE ÖZEL DÖVME MODELLERİ”

Yorumlar Kapatıldı