Beğendiniz dövme modelini kadikoybodyart@gmail.com veya Whatsapp üzerinden uygulanacak bölge ve boyutunu en, boyunu belirterek dövme hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz Fiyat Talep Formu ‘nu doldurup yollayabilirsiniz.

 Gsm & Whatsapp : 0531 524 79 33 Email : kadikoybodyart@gmail.com

 

ERKEKLERE ÖZEL DÖVME MODELLERİ

Genellikle erkeklerin ilk dövme yaptırdıkları bölge kol ve çevresidir, kol dövmeleri erkekte zamana yayıldığında dövmeyi benimsediğinde yarım kol dövme veya tam kol dövme olarak istenildiğinde kompozisyon yapıp büyültülebilir. Tabi ilk yapıldıklarında küçük boyutlu dövmeler seçiliyor bu dövme sanatçısı tarafında sizi akıllıca bilinçlendirilirseniz fikirleriniz değişebilir dövmeyi daha çok sevebilirsiniz.

Omuz dövmeleri erkeklerde ufak dövme seçimi için kullanılan genellikle yıldız veya sembolize dövmeler yaptırılmaktadır, zaten sizede önerim omuzunuza dövme yaptırıyorsanız ve dövme taşımayı seveceğinizi biliyorsanız gögüsünüzü düşünerek adım atın.

BAŞLANGIÇ

İlk kez dövme yaptırmaya karar vermeniz, kendinizi ödüllendirici bi hediyedir aslında, Türkiyede dövme kültürü henüz tam oturmadığı için günümüzde birçok erkekler dövmelerini düşünmeden yaptırıyorlar, dövme yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bunu zamana yaymannız gerekmektedir, iyi düşünün ve tekrar emin olana kadar çok iyi düşünün size önerim ve en önemliside sizi mesleki kariyerinizdir iş hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyecekse yaptırmayın yada görünmeyen biryerinize yaptırın.

Sizi yeterince aydınlatamayan dövme sanatçısına kesinlikle dövme yaptırmayınız. Artık kadıköy ve taksim gibi ilçelerde dövmeci patlaması yaşıyor, ve insanlara bilinçsizce dövme yapıyorlar düşünmeden .

DÖVME BÖLGESİNE KARAR VERMEK

Dövme modeline karar verdiniz ve burada bölgede çok önemli husustur. Dövme bölgesi ilk olarak genelde omuz veya kol içlerinden başlanır, ilk dövme yaptıranlar genellikle ufak şeyleri tercih etmektedir. Yazı dövmeleri veya ufak şekiller gibi yazı dövmeleri sizi gerçek anlamda ifade ediyorsa yazdırın eğer sizi ifade edemiyorsa kaçının o yazıdan, çünkü sonu hüsran yani dövmeyi kapattırmak için uğraşıyorsunuz. Size önerim ilk bulduğunuz dövme stüdiosunda dövmenizi yaptırmamanız hayal gücünüzü size yansıtabilen dövme stüdiosunda dövmenizi yaptırmanız size özel dövme tasarımı sunabilmeli dövme stüdiosu ve dövme sanatçısı.

Dövme tarzlarını iyi bilin ve ileriye dönük düşünün yatıracağınız dövmeleri atıyorum realistic bir dövme taşıdığınızda aynı bölgeye oldschool veya traditional dövme yaptırdığınızda pek hoş olmaz. Tarzınızı belirleyin ve ona göre dövme yaptırmanız her zaman iyi olacaktır. Dövme tarzlarını buradan öğrenebilir bakabilirsiniz.

KARAR AŞAMASI

Bir dövme yaptırmanın zamanı geldiğine karar verdiniz, ancak sürecin nereden başlayacağınız belirsiz olduğunda, erkekler için dövme fikirleri galerisi size mükemmel bir esin kaynağı olacak. Elbette, dövme yaptırmadan önce yapmanız gereken çok önemli bazı kararlar vardır, çünkü dövmeler bir yatırımdır ve dikkatle düşünülmelidir. Dövmenin dışındaki ilk büyük kararınız makul oranlarda ücret alan ve kişisel stilinize uyan mükemmel iş yapan bir sanatçı bulmaktır. Stüdyomuz size hem dövme öncesi hem sonrası destek sağlayan deneyimli sanatçılar barındırmaktadır.

Bir sonraki düşünceniz dövme yaptırmak istediğiniz yer olmalı. Göstermek, kolayca gizlemek, ortaya çıkarmak ya da yalnızca sizin göreceğiniz daha kişisel bir dövme mi istiyorsunuz? Vücudunuz tuvaliniz olacak, bu nedenle anatominizin sanatınıza uygun bir bölümünü seçmek önemlidir. Sırtınız gelecekteki bazı tarihlerde genişletmek isteyebileceğiniz daha büyük kavramlar için son derece uygundur. Küçük başlamak istiyorsanız biceps veya önkol daha az sergilenir, daha sonra yarım ya da tam olmak üzere “kollar” halinde çalışılabilecek ayrı amblemler için idealdir.

Dikkate alınması gereken önemli bir husus, sadece ilk dövmenizi yaptırdığınızda değil daha sonraki dövmelerinizde sürecin deneyimli ellerde olup olmadığıdır, fazla derine çalışan amatör dövmeciler sinir sisteminize zarar verebilir. Cildin ince olduğu her yerde-gelişmiş hassasiyetle karşılaşırsınız. Buna paralel olarak, sinirlerin bol olduğu iç kola, dizin arkasına doğru ilerlediği yerlerde, kalça, kasık bölgesi ve alt sırt dövmesi daha acı verici olacaktır.

Bu nedenle estetik açıdan hoşnut bir dövme tasarımı ve renk şeması seçmeniz hayati önem taşımaktadır. Ne tür bir tasarım istediğinizden emin değilseniz, bu fikir kılavuzu ve galeri çekici olabilecek görüntü örnekleri sağlayabilir. İlham kaynağı olan diğer kaynaklar sanat galerileri, sanat ve mitoloji kitapları, vücut sanatları ve diğer kültürlerden el sanatları içeren antropolojik metinler ve hatta bahçe kitaplarıdır. İlham her yerde.


0 1.78 K