Beğendiniz dövme modelini kadikoybodyart@gmail.com veya Whatsapp üzerinden uygulanacak bölge ve boyutunu en, boyunu belirterek dövme hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz Fiyat Talep Formu ‘nu doldurup yollayabilirsiniz.

İletişim Tel : 0216 999 08 92 Gsm & Whatsapp : 0531 524 79 33 Email : kadikoybodyart@gmail.com

Yüzyıllar boyunca, kartal sembol olarak birçok ülkenin simgesi olarak kullanılmıştır. Bu güçlü kuşun şaşırtıcı boyu, olağanüstü uçuşu, zarifliği ve dayanıklılığı ile bilinir. Osmanlı imparatorluğunda bile bir zamanlar çift kartal başlı sembolünü mühür olarak kullanmıştır.

Kartal dövmelerinin anlamları çoktur ve yukarıda belirttiğim gibi birçok ülkenin halen simgesidir.Kartal dövmeleri genellikle büyük dövme tasarımlarından oluşan dövme modellerinden birisidir. Önerebileceğimiz yerler genellikle sırt, göğüs ve üst koldur, kartal dövme modelleri hakkında ilginç tasarımlara ulaşabilirsiniz. Özellikle Amerikan dövme kültürlerinde yaptırılan Amerikan bayraklı kartal dövmelerine çokça rastlayabilirsiniz.

Kartal dövme anlamları;
Kızılderili kültüründe kartallar manevi alanda bağlılıklarını sembolize etmek için ve negatif enerjilerden korunma olarak söylenmektedir. Etkileyici bir kartal dövme tasarımı yüksek ruhsal enerjinin bir temsilidir. Kısacası kartal dövmelerinin anlamları güç, kuvvet, maneviyat ı simgelemektedir.

Kartal Dövme Modelleri ve Anlamları ;

Gögüste Kartal Dövmeleri

Gögüs üzerinde bulunan Kartal Dövmeleri

Kartal Kafası Dövmeleri

Kartal Kafası Dövme Modelleri

Kartal Kafası Dövme Çeşitleri

Sırtta Kartal Dövmeleri

Dövme Kapatma Kartal Kafası

Gögüste Kartal Kafası dövmesi

Omuzda renkli kartal dövmesi

Omuzda kartal kafası dövmesi

Sırtta kartal dövmesi

0 1.01 K