Beğendiniz dövme modelini [email protected] veya Whatsapp üzerinden uygulanacak bölge ve boyutunu en, boyunu belirterek dövme hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz Fiyat Talep Formu 'nu doldurup yollayabilirsiniz.

 Gsm & Whatsapp : 0530 669 2580 Email : [email protected]

"Göğüs kanseri sebebiyle kaybedilen büyükannesini hatırlamak için onun el yazısını dövme yaptıran vefalı bir torun.."

Hatırat Dövmeleri

Pek çok insan kaybettiği sevdiklerinin akılda kalan sözlerini, onu hatırlatacak kelimeleri veya portresini dövme yaptırmak ister fakat bu konuda cesaret edemez veya fikir sahibi değildir. Biz size bu sayfada sevdiğiniz kişi veya hayvanlarınızı en güzel şekilde vucudunuz üzerinde nasıl anacağınıza dair birkaç fikir sunacak ve görsellerle esin kaynağı olmaya çalışacağız fakat yine de kendi deseninize karar veremediyseniz deneyimli dövme sanatçılarımızla konuşarak size özel güzel birer desen tasarlayabiliriz. Hatırat bir dövme tasarlamak için bir çok yol var. Aşağıda, araştırmamda karşılaştığım pek çok fikir, tasarım ve stil bulacaksınız. Hatıra dövmeleri biçin başlıca fikirler.
 • Adları ve tarihleri ​​içeren şeritler
 • Kalpler ve kelimeler
 • Portre ile
 • Dini semboller
 • "RIP" kelimesini
 • Sevilen bir evcil hayvanı hatırlatan
 • Benzersiz bir hatırat dövme tasarlamak için kişisel objeler.

İsimleri ve Tarihleri ​​İçeren Anı Dövmeleri

Kaybettiğimiz sevilen birini onurlandırmanın en basit ve en doğrudan yolu, adını veya doğum ve ölüm tarihlerini listelemektir. Omuz küreğinde yumuşak betimleçizilen küçük bir büyükanne ya da ad, göbek ad, soyad, doğum tarihi, ölüm tarihi ve eşlik eden alıntı veya anlamlı bir görüntü içeren tam bir arka plan olsun bu tür anıt dövmeleri batı ve asya kültürlerinde oldukça popüler olmakla birlikte ülkemizde yeni yeni artış göstermektedir.
sevmek sevildiğini bile farketmeden yaklaştıkça ölüm soğuk bir yağmur gibi sevmek zehir zemberek ve yürekten gecikerek de olsa vuruşur gibi Atilla İlhan

"Sevgi Dolu Anılar" Kalpli Dövmeler

Sevdiğin birini kaybettiğinde, kalbin kırıldığını hissedersin. Zaman geçtikten ve yaranın iyileşmeye başladıktan sonra bile asla doldurulamayacak bir delik varmış gibi kalbinin bir kısmının eksik olduğunu hissediyor insan. Belki de bu yüzden bu kadar çok insan hatıra olarak basit ya da ayrıntılı kalp dövmesini tercih etmektedir, ciltte ve göğüs kafesinde hissedilen bir dövme..
"Sevdiğimiz kişilerin kalbinde yaşamak ölmek değildir."

Kanatlı kalp dövmeleri

Standart kalp dövmesinin bir çeşidi kanatlı kalptir. Anlam itibariyle sevgi ve melekler (veya cennet) unsurlarını birleştiriyor. Dini inançlarınıza bağlı olarak, bu türden bir dövme sevdiklerinizin şimdi kanatlarını kazandığını ve diğer meleklerin yanında olduğunu, sizi diğer taraftan izlediği fikrini temsil edebilir. Ayrıca, aşkın kanatlar veren tek şey olduğu anlamına gelebilir veya bu aşk, ebediyette buluşana kadar devam edecek demek olabilir..

Hatırat Portre Dövmeleri

Br portre dövmesi yaptırmak, genellikle çok hararetli ve duygusal bir deneyimdir; portre dövmesi, sevilen birini hatırlamak için tasarlanmıştır. Portre dövmeleri oldukça karmaşıktır ve detaylara dikkat eden ve bu işte deneyimli bir dövme sanatçısının sabrını ve özverisini gerektirir. Stüdyomuzdaki dövme sanatçılarının portre deneyimi bulunmaktadır.
"Sevdiğiniz biri hafızaya girdiğinde, hafıza bir hazine olur."

Dini Hatıra Dövmeleri

Bu tasarımlar çeşitli şekil ve boyutlarda üretilmektedir. En yaygın görselliklerden biri ya sevilen birinin ismi olsun ya da olmasın ya da çarmıhta sarılı bir afiş halinde basılmış doğum / ölüm tarihleri ​​olan bir mezar taşı biçimindendir. Eller semaya açık, özellikle de bir tespihi tutan dua elleri sıklıkla görülür. Melekler bazen cennetten aşağı bakarken, gülümseyerek veya bir mezar taşını sarmış gibi tasvir edilirler. Ayrıca isteğe göre Kuran'dan ayetler ile de süslenebilir..

RIP Dövmeleri

Son olarak  kitapta basitçe belirtilen en eski duygudur: RIP, requiescat'i ayak uydurarak (Latince'de) ya da huzur içinde yatmak anlamına gelir . Sonuçta, bu bizim en büyük umudumuz bir sevdiğimizi kaybettimizde. Hastalıktan, kalp kırıklarından, kötü hayat koşullarından veya depresyondan ötürü acı çeken sevdiklerimizin artık incinmeyecekleri bir yerde oldukları için dua ederiz. Umarız yeryüzünde geride bıraktıklarını izlediklerinde huzur bulmuşlardır. Umarız ölü değildir, sadece yeniden doğmak için başka bir rahim bulmadan önce istirahat edip, tekrar buluşabilmemiz için bu hayatta olmasa da bir sonraki hayatımızda karşılaşmak için bizi beklerler..
"Sevgi seni kurtarabilirse, sonsuza kadar yaşardı"

Dövmeyle Bir Hayvanı Anmak

Bazen, kaybettiğimiz sevdiğimiz bir insan yerine can dostlarımız olabilir ve sevilen bir evcil hayvanın ölümü gerçekten çok acı verici olabilir. Dövme, tüylü dostunuzu sonsuza dek yanınızda tutmanın harika bir yoludur.

Benzersiz bir Hatıra Dövmesi Tasarlamanın Diğer Yolları

 • Yazdıkları bir şeyi bulabilirseniz "hatta imza" el yazılarını dahil edebilirsiniz.
 • Özellikle o kişinin sevdiği bir şey olabilir "kup kekler, motor sürmek ya da en sevdikleri çiçek" tasarımda kullanmak derin anlam ifade edebilir.
 • Sizinle onun arasındaki bir sözcük ya da şarkı özellikle ilişkinizde anlamlı olan şahsi bir şakayı olası bir tasarımın bir parçası olarak düşünün.
 • Adlarını bir tasarım olarak kullanın. Harflerin diziliş şekillerini değiştirerek veya yamultarak anlamlı bir sembol haline getirebileceğiniz ilginç yolları düşünün.
Unutmayın, tasarım sizin içindir, başka kimseler için anlam ifade etmek veya etmemek zorunda değildir.
blank

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Dövme, Özel tasarım, Dövme kapatma veya Piercing işlemlerinin ücreti ve ne kadar sürede biteceğine dair bilgi verebiliriz.

  Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

  Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.

  ADRES

  Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
  No: 12 A Blok Daire: 3
  Kadıköy/İSTANBUL

  (Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

  HİZMETLERİMİZ

  Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

  STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
  7 GÜN / HAFTA

  12:00 - 21:00

  TELEFON

  Tel: 0216 418 0085
  Whatsapp: 0530 669 25 80