fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

çene piercing bakımı

Kadıköy Body Art Çene Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün yelpazesi ile sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Çene piercing'i, dudak delme işleminin değişik bir varyasyonudur. Delim, alt dudağın ortasının hemen altında ve çene üstüne yapılır.

TAKI

Diğer piercingler gibi çene piercing'inin de uzun süre çıkarılması önerilmez. Piercinginizi nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz piercing sanatçınız ile görüşmek en iyisidir. Yalnızca çene piercing tam iyileştiğinde piercinginizi kendiniz değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Tipik olarak, ilk takı 4 ila 6 hafta sonra çıkarılabilir.

ÇENE PİERCİNGİ TARİHÇESİ

Amerika'nın Kuzeybatı Sahili boyunca yerli Amerikalılar arasında yaygın olan çene piercingleri statü sembolünü göstermek içindi. Binlerce yıldır, bu çene piercingleri kabilelerde birinin cinsiyeti, kabilesi ve rolü hakkında önemli bir göstergeydi.

İYİLEŞME SÜRECİ

Çene piercinginin iyileşme süreci, 4 ila 6 ay arasında sürebilir (vücudun iyileşme hızına bağlı olarak). Çene piercinglerinin büyük miktarda şişme meydana getirdiği bilinmektedir. Daha hızlı ve sağlıklı bir iyileşme sağlamak için, dudağınızın çevresindeki bölgeyle temastan kaçının. Çene piercing'leri ayrıca iyi bir ağız bakımı gerektirir ve özel olarak temizlenmelidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir