fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

dermal piercing bakımı

Kadıköy Body Art Dermal Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Çoğunlukla vücudun herhangi bir yüzeyinde piercing yapılabilir. Deri delme işleminde, piercingin sadece bir ucu derinin yüzeyinden çıkmaktadır; diğer uç cildin deri tabakasına gömülür. Bu, cildin yüzeyinde küçük boncuk görünümü verir.

DERMAL PİERCİN POPULERLİĞİ

Dermal piercingler oldukça popüler hale geldi, çünkü vücudun neredeyse herhangi bir yüzeyine yerleştirilebilirler. Ciltte küçük boncukların görünümü çok ince ve sofistike olabilir.

İYİLEŞME SÜRECİ

Giyinirken veya diğer nesneler yüzünden piercing'i "çekme" veya "takılma" durumunu önlemek için ilk 6-8 hafta boyunca dikkatli olunmalıdır. Bu kaza etkisini iyileştirmek için cilt reaksiyon gösterebilir veya en kötü ihtimalle yırtılmaya neden olabilir. Diğer piercingler gibi, yalnızca dikkatli bir şekilde bakım uyguluyorsanız, düzgün delim yapılmışsa ve takı kalitesi yüksek seçilmişse daha hızlı iyileşir. Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak eğer piercinge dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve piercing çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir. Bir dermal piercing için tam iyileşme süresi nereye yerleştirildiğine bağlıdır. Lütfen daha fazla tavsiye için profesyonel bir piercing sanatçısına danışın.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir