X
X
Back to the top
X
blank

Genital piercing bakımı

Kadıköy Body Art Genital Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün yelpazesi ile sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Kadın cinsel bölgesinde piercing için uygun olan anatomik bölgeler mons pubis, klitoris (klitoral deri dahil), (iç ve dış) labia ve vulval vestibül içerebilir

İYİLEŞME SÜRECİ

Kadın cinsel organında delinebilecek birçok lokasyon bulunduğundan iyileşme zamanının doğru bir şekilde profesyonel piercing sanatçıları tarafından tahmin edilebilir. Her yerin belirsiz bir iyileşme süresi vardır.

GENİTAL PİERCİNG BAKIMI

Benzersiz cildinizi değerlendirebilecek ve yeni piercinginiz için size uygun bakım sonrası tavsiyelerde bulunacağız. Zorlu bakım süreci yeni implantın vücut tarafından reddedilmesine veya diğer tahrişlerin ve enfeksiyonların etkili olabilmesine neden olabileceğinden, piercing uzmanlarımızın verdiği tavsiyeleri izlemeniz önemlidir. Genital bölge piercinginiz veya başka herhangi bir piercing bakımınız için uygun piercing sonrası bakım hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin .

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?