X
X
Back to the top
X
blank

göğüs piercing bakımı

Kadıköy Body Art Meme Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

MEME UCUM DELİNEBİLİR Mİ?

Birçok kişi, meme uçlarının az gelişmiş olması veya utangaçlıktan dolayı deldirmekten gereksiz yere çekinir. Bununla birlikte, pek çok kişi meme ucunu deldirecek medeni cesareti gösterir.

MEME PİERCİNGİNİN KONUMLANDIRILMASI

Bir meme ucu piercing'i, meme ucundan yükselen meme başının tabanında bulunan kırışıklık içine konumlandırılmıştır. Herhangi bir açıyla delinebilir, ancak genellikle yatay olarak yapılır. Her insan vücudu benzersizdir, bu da yerleşimlerin kişiye özel olarak uyarlanması gerektiği anlamına gelir.

MEME PİERCİNGİ POPÜLARİTESİ

Birçok sebepten dolayı kadınlar ve erkekler arasında çok popüler bir piercingtir. Tünel piercing'lerinin yanı sıra meme başı piercing'leri erkekler için en popüler piercing yerleri olarak kabul edilir .

TAKI

İlk delme işleminde, hızlı iyileşme süresini kolaylaştırmak için yüksek kalitede, biyolojik olarak uyumlu takılar uyguluyoruz. Düz veya kavisli barlar, meme ucunuzu ilk kez deldirecekseniz harika seçeneklerdir. İlk takının olması gerekenden daha uzun süre kalması gerektiğini unutmayın. Tipik olarak, ilk takı 6 ila 8 hafta sonra çıkarılabilir. İyileşme döneminden sonra düşünülmesi gereken diğer piercingler: Segment / dikişsiz halkalar, dairesel piercingler, köle boncuğu halkaları, düz (veya kavisli) diğer takılar.

İYİLEŞME SÜRECİ

Meme delme işlemi için tam iyileşme süresi oldukça uzun olabilir ve büyük oranda birden fazla faktöre bağlıdır. Tam bir iyileşme periyodu genelde kadınlar için 6 ay ila bir yıl, erkeklerde 3-4 ay olabilir. Bakım dikkatli bir şekilde uygulandıktan sonra düzgün yerleştirme ve takı kalitesi iyileşme sürelerinin azalmasına yardımcı olabilir (ancak bazı vücutlar doğal olarak farklı oranlarda iyileşirler). Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, deliğe dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve delici çevresindeki alan iyice temizlenmelidir.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmayı Başlat
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Skip to content