fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

kulak memesi piercing bakımı

Kadıköy Body Art Kulak Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Kulak memesindeki delikler, skar dokusunun ilk kulak çevresinde oluşup oluşmadığına bağlı olarak kalıcı veya geçici olabilir. Bu bölge, delim için pek çok farklı yol bulunduğundan bolca seçenek sunar. Ayrıca, diğer piercinglerle kombinasyonlar için çok sayıda harika fırsatlar sunar.

KULAK MEMESİ PİERCİNG POPÜLERLİĞİ

Küpeler, vücut modifikasyonlarının bilinen en eski biçimi olarak kabul edilir. Yeni bir kulak deliği istiyorsanız, bunu isteyen ilk kişi sayılmazsınız.

İYİLEŞME SÜRECİ

Kulak memesi delim işleminin normal iyileşme süreci genellikle 3 ila 4 ay sürecektir (vücudun iyileşme hızına bağlı olarak) Kulak memesinin mümkün olduğunca çabuk iyileştiğinden emin olmak için lütfen yeni küpe çevresindeki alanla herhangi bir temastan kaçının. Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak eğer küpeye dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve küpe çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir. Tipik olarak, ilk takı 4 ila 6 hafta sonra çıkarılabilir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir