X
X
Back to the top
X
blank

medusa piercing bakımı

Kadıköy Body Art Medusa Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Medusa piercing'i dudak piercing'inin değişik bir varyasyonudur. Burası, üst dudakların tam ortasındadır ve burun kısmının hemen altındadır. Tipik olarak, labret piercinginin topu, genellikle Cupid'in yayı olarak adlandırılan dudak kısmının hemen üzerine oturacak şekilde konumlandırılır.

MEDUSA PİERCİNG AKIMI

Genç kuşakta popüler olan medusa piercing'leri, eşsiz estetiği ve konumu nedeniyle dikkat çeker. Medusa piercingi dudak veya burun halkasıyla birleşince hoş bir hava veriyor.

TAKI

Medusa delim işlemi için piercingin uzun süre çıkarılması önerilmez. Piercinginizi nasıl değiştireceğinizden emin olmadığınız durumda ya da delme işleminizin yeterli derecede iyileşip iyileşmediğini belirleyemiyorsanız, piercing sanatçınızla görüşmek en iyisidir. Yalnızca piercing tamamen iyileştiğinde takıları kendiniz değiştirmeyi düşünmelisiniz. Tipik olarak, ilk takı 4 ila 6 hafta sonra çıkarılabilir.

İYİLEŞME SÜRECİ

Medusa delme işleminin iyileşme süreci, doğal olarak çeşitli faktörlerden oluşan durumlara bağlı olarak 3-4 ay arası bir sürede iyileşebilir. Daha hızlı ve daha sağlıklı bir iyileşme sağlamak için her türlü sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir. Piercing'e dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve delik çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir