X
X
Back to the top
X
blank

septum piercing bakımı

Kadıköy Body Art Septum Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün yelpazesi ile sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Bu delim işlemi , iki burun deliği arasındaki kartilajinöz bölüm duvarı olan nazal septum'a yapılır .

SEPTUM PİERCİNG TARİHİ

Burun delme işlemlerinin tarihi yaklaşık 4000 yıl öncesine Ortadoğu bölgesine dayanıyor.Bugün 20. yüzyılda batı uygarlığında hala yaygın olarak uygulanıyor.

İYİLEŞME SÜRECİ

Septum işleminin tipik iyileşme süreci, vücudunuzun doğal iyileşme hızına bağlı olarak 6 ila 8 ay arasında bir süre alabilir. Bakım sırasında dikkatli olun, uygun delim yeri ve takı kalitesi iyileşme sürelerini azaltmaya yardımcı olabilir. Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak eğer piercing'e dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve delik çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir.

TAKI DEĞİŞTİRME

Herhangi yeni bir piercing'in uzun süre çıkarılması önerilmemektedir. Piercinglerinizi nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz, piercing sanatçınız ile görüşmek en iyisidir. Septum delim işlemi tamamen iyileştiğinde takıları kendiniz değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Tipik olarak ilk piercing 6 ila 8 hafta sonra çıkarılabilir.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmayı Başlat
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Skip to content