X
X
Back to the top
X
blank

smile piercing bakımı

Kadıköy Body Art Smile Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün yelpazesi ile sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Smile piercing, üst dudağın dokusunun küçük katı olan ve üst diş etlerinin ortasına bağlanan üst frenulum yoluna yapılır. Piercing genellikle yalnızca gülümserken görünür, bu yüzden smile piercing ismini kazanmıştır.

TAKI

Genellikle piercing dairesel kıvrımlar, kavisli barlar ve boncuk halkaları kullanılarak yapılır. Ayrıca yeni piercing'in uzun süre çıkarılması önerilmemektedir. Piercinglerinizi nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz piercing sanatçınız ile görüşmek en iyisidir. Smile piercinginiz tamamen iyileştiğinde takı değiştirmeyi kendiniz düşünebilirsiniz. Tipik olarak, ilk takı 4 ila 6 hafta sonra çıkarılabilir.

İYİLEŞME SÜRECİ

Genel olarak, smile piercing tabii ki her bireyin iyileşme kabiliyetine bağlı olarak tamamen iyileşmesi yaklaşık 2-3 ay sürecektir. Bakımı dikkatli bir şekilde uygulandıktan sonra düzgün yerleştirme ve takı kalitesi iyileşme sürelerinin azalmasına yardımcı olabilir (ancak bazı vücutlar doğal olarak farklı oranlarda iyileşirler). Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak deliğe dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve piercing çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir.

One reply to “smile piercing bakımı”

blank

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?