fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

snug piercing bakımı

Kadıköy Body Art Snug Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercing uygulanır.

BÖLGE

Kulak içi ve dış kulak arasındaki sırt olan anti-heliks veya sarmal kıvrım yoluyla kulak kıkırdağı üzerinden rahat bir delim yapılır. Delim yeri, kişinin kulağının değişik şekilleri nedeniyle kişiden kişiye farklılık gösterecektir.

İYİLEŞME SÜRECİ

Rahat bir piercing iyileşmesi beklenenden biraz daha uzun sürebilir, çünkü doğal olarak her insanın iyileşme kabiliyetine bağlı olarak 8 ila 12 aylık iyileşme süresi vardır. Bakım sonrasında dikkatli olun, uygun yerleştirme ve takı kalitesi iyileşme sürelerini azaltmaya yardımcı olabilir. Bölgeye dokunmamak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak eğer piercinge dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve piercing çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir.

TAKI DEĞİŞTİRME

Daha uzun bir iyileşme süresine bağlı olarak takılarınızı değiştirmek için yarım yıl beklemek zorunda kalabilirsiniz, bu nedenle ilk tercihinizden memnun olduğunuzdan emin olun !. Diğer piercing'lerde olduğu gibi takıyı uzun süre kalacak şekilde seçmek önerilmektedir. Takınızı nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz veya piercing yeterince iyileşmemişse, piercing sanatçısı ile görüşmek en iyisidir. Sadece piercinginiz tamamen iyileştiğinde ve takılar değiştirildiğinde rahat ediyorsanız, piercing'i kendiniz değiştirmeyi düşünmelisiniz. İlk takı genellikle 8 ila 12 hafta sonra çıkarılabilir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir