X
X
Back to the top
X
blank

TRAGUS PIERCING BAKIMI

Kadıköy Body Art Tragus Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercing uygulanır.

BÖLGE

Tragus piercing'i kulak kanalı dışındaki kalın oval şekilli kıkırdak çıkıntısına uygulanır.

TAKI

Tragus piercing'lerinde egzotik barbeller veya çeşitli halkalar mevcuttur. Diğer piercing'lerde olduğu gibi takının uzun süre çıkarılmaması tavsiye edilir. Piercinginizi nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz ve piercing yeterince iyileşmemişse, piercing sanatçısı ile görüşmek en iyisidir. Sadece tragus piercing'i tamamen iyileştiğinde ve takıların değiştirilmesine hazır olduğunuz zaman, piercinginizi kendiniz değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Tipik olarak, ilk takı 6 ila 8 hafta sonra değiştirilebilir.

İYİLEŞME SÜRECİ

Bu tür delme işlemlerinin iyileşme süresini tahmin etmek zordur. Bazıları için 6 ay kadar, başkaları için yaklaşık 8 ay sürebilir. Diğer piercingler gibi, yalnızca dikkatli bir şekilde bakım uyguluyorsanız, düzgün yerleştirilmişse ve takı kalitesi daha yüksek seçilmişse daha hızlı iyileşir. Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir. Bununla birlikte, piercing'inize dokunmanız gerektiği bir konumdaysanız, elleriniz ve piercing bölgesi iyice temizleyiniz.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir