X
X
Back to the top
X
blank

üst dudak piercing bakımı

Kadıköy Body Art Üst Dudak Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün yelpazesi ile sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Bu piercing genellikle üst dudağın soluna yerleştirilir ancak bazen sağa yapıldığı da olur.

ÜST DUDAK PİERCİNGİNİN POPÜLERLİĞİ

Bu piercing stili ikonik üst dudak doğum lekesine benzetilirken, piercing ikonik aktris Marilyn Monroe nedeniyle popüler hale getirilmiştir. Model Cindy Crawford da aynı piercing akımının tercih sebepleri arasında yerini alıyor. Eğer piercing olması gereken yerde bulunuyorsa, "Madonna" piercing olarak da adlandırılır.

İYİLEŞME SÜRECİ

Tipik bir Monroe piercingi, doğal olarak her bireyin iyileşme oranına bağlı olarak 3 ila 4 ay arasında iyileşir. Diğer piercingler gibi, bakım sonrası önerileri dikkatli bir şekilde uygularsanız ve bizdekiler gibi yüksek bir takı kalitesi seçerseniz iyileşme sürecini hızlandırır. Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak piercinge dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve piercing çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir.

TAKI DEĞİŞTİRME

Diğer piercing'lerde olduğu gibi takının uzun süre çıkarılması tavsiye edilmez. Piercinginizi nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz piercing sanatçınız ile görüşmek en iyisidir. Yalnızca piercing tamamen iyileştiğinde takıları kendiniz değiştirmeyi düşünmelisiniz. Genellikle ilk Piercing 4-6 hafta sonra değiştirilebilir.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?