fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

YANAK PIERCING BAKIMI

Kadıköy Body Art Yanak Piercingleri

Kadıköy’de piercing için stüdyo mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercing uygulanır.

BÖLGE

Yanakta bulunan piercing, ağız boşluğundan geçirilir ve yanağın derisine perforasyon yapılır. Yanak piercingi bir süre sonra yanakta gamze oluşturmaktadır ve oldukça yaygındır yanak piercingleri. Yanak piercingi için delinecek bölge son derece çok önemlidir ve hepimizin yanaklarında “paratis kanalı” vardır. Yüzümüzün her iki yanak bezinin içinden ağza doğru tükürük alır eğer delinirken yanağa zarar verirse verilen zarar kalıcı olabilir. Bu nedenle, deldirmeden önce profesyonel bir piercing sanatçısı ile görüşmeniz şarttır.

İYİLEŞME SÜRECİ

Normal yanak piercinglerin tamamen iyileşmesi 8 aya kadar süren bir vakit alacaktır. Diğer piercingler gibi dikkatli bir şekilde bakım uyguluyorsanız düzgün yerleşir ve daha yüksek takı kalitesi kazanır. Hareket ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, eğer mecbur bir pozisyonda iseniz piercinge dokunmanız gerekirse elleriniz ve deliğin çevresini önceden iyice temizlenmelidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp
1
Scan the code
WhatsApp
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?