fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

Piercing – Sıkça Sorulan Sorular

Online piercing takıları satın alabilir miyim?

Piercing takılarımız stüdyomuzdan ve online mağazamızda mevcutlardır. Online mağazamızda gördüğünüz stok durumu olan ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Ne tür piercing yapıyorsunuz?

Vücudunuzun izin verdiği müddetçe hemen hemen tüm piercing türlerini uyguluyoruz ve güvenle yapabiliyoruz. Scoop piercing ve snake dil piercingi yapmıyoruz. Deldiğimiz tüm seçenekleri piercing sayfamızda görebilirsiniz.

Anatomimin belirli bir piercinge izin verip vermediğini nasıl bilebilirim?

Bedeniniz eşsizdir, anatominizin belirli bir piercinge izin vermesinden %100 emin olmak için profesyonel piercing sanatçılarımızdan birinin sizi görmesi gerekmektedir. Randevu almanıza gerek yoktur piercing stüdyomuzu ziyaret edebilirsiniz ve sizi değerlendirmekten mutluluk duyarız. Büyük ölçüde anatomiye bağlı olan piercingler arasında daith, göbek ve endüstriyel piercing bulunmaktadır.

Amacımız sonsuza kadar seveceğiniz bir piercing’e sahip olmanızdır, bu yüzden asla sonu başarısızlıkla bitecek bir piercing asla yapmayız. Belirli bir bölge fikiri size uygun gelmezse, sizinle farklı yerleşim fikirleri üzerinde çalışmaktan memnuniyet duyarız ve bazen belirli bir görüntü elde etmek için yapabileceğimiz “sahte” seçeneklerimizde vardır.

İğne veya tabanca ile deliyor musunuz?

Güvenliğiniz ve sağlığınız nedenleriyle, tabanca ile delime gururla hayır diyoruz. Delim işleminde sadece tek kullanımlık, içi boş, teflon kaplı, lazer kesim iğneleri kullanmaktayız. Tüm malzemelerimiz ve takılarımız tıbbi sınıf bir statim sterilizasyon makinesinde sterilize edilmektedir.

Piercing takılarınızın materyalleri nelerdir?

Tüm takılarımız ASTM F136 implant sınıfı titanyum, ASTM 316L implant sınıfı cerrahi çelik veya 14k ve 18k altın gibi yüksek kaliteli, implant sınıfı metallerden yapılmıştır. Tüm Takı ve Mücevherlerimiz vücut için güvenli ve hipoalerjeniktir. Sadece en güvenilir ve uzun vadede kullanmanız için yapılmıştır.

Hangi takıları takabilirim?

Tüm piercing takılarımız yüksek kaliteli, implant dereceli metallerden yapılmıştır: titanyum, cerrahi çelik veya 14k ve 18k altın ve iyileşme süreci için en iyi olan düz sırtlı labret borularıyla uygulanmaktadır.

Güvenliğiniz ve iyileşme sürecinde sorun yaşamamanız için piercinginizi stüdyomuzdan satın alınan takı ile delmekteyiz. Halka piercinglerin iyileşmesi daha uzun sürdüğü için sadece labret (düz barla) deliyoruz. Çok sayıda labret seçeneklerimiz var ve herkes için güzel takılarımız mevcuttur. Halkalarla deldiğimiz tek tip yerler Septum ve daith.

Piercing ücreti ne kadar tutmaktadır?

ASTM 316L Cerrahi Çelik ücretlerimiz 80 tlden başlamaktadır.

ASTM F136 implant sınıfı titanyum 130 tlden başlamaktadır.

Altın gramajı farklılık göstereceği için mücevheri ancak terazide tarttıktan sonra ücretlendirme yapılabilir.

80 tlden başlamaktadır ve ürün meterlerlerine göre ücreti değişmektedir. Piercing fiyatlarımızı piercing sayfamızdan görebilirsiniz.

Çocuk kulak memelerini deliyor musunuz?

Evet! 5 yaşında ise kulak memesini delebiliriz. 

Çocuğunuzun devlet tarafından verilmiş kimliğinin getirmeniz gerekir. Randevudan en az 3 saat önce yemek yemelidir.

Çocuk kulak memesine her seferinde bir tane yapılır. Kulaklarında uyuşturucu kremleri olan müşterileri kabul etmiyoruz. Uyuşturucu krem cildin şeklini ve dokusunu değiştirir, bu da piercinglerin uygulandıktan sonra problem oluşmasına neden olmaktadır. 

Çocuğunuzun en iyi şekilde stüdyomuzu deneyimlemesi için önceden randevu almanızı öneririz.

Piercing yaptırabilmem için kaç yaşında olmam gerekiyor?

Bazı piercingler, ne kadar kalıcı hasara neden olabileceklerine, iyileşme sürecinin ne kadar zor olduklarına, uygulanan vücut yapısının gelişimine vb. Bağlı olarak minimum bir yaş gerektirir.

16 yaşın altındaysanız, bir ebeveyninizin veya yasal izninizin mevcut olması gerekir. Ne olursa olsun herkesten kimlik istiyoruz ve kimlik göstermeleri rica ediyoruz.

5+ yaş

Kulak memesi.

14+ yaş

Kıkırdak, dış kıkırdak ve Burun deliği.

16+ yaş

Göbek, Dudak ve Kıkırdak (tragus, daith, rook, ön kıkırdak, anti tragus vb..).

18+ yaş

Meme ucu (meme ucu takı değişiklikleri dahil), Septum, Köprü, Philtrum, Jestrum, Ashley, Dil, Genital, Yüzey çalışması (mikrodermal, yüzey çubukları).

Aynı anda kaç tane piercing yaptırabilirim?

Genel  olarak, bakım süreci için maksimum bi kerede 4 tane kulak kıkırdaklarına taktırabilirsiniz.

Piercing uygulaması can acıtır mı?

Yeni bir piercing yaptırmak çok az hissiyat olsada acıtabilir. Sonuçta, vücudunuzda delik açılmaktadır. Neyse ki, çabuk biten bi işlem ve çoğu insan için çok küçük acıdır. Piercing istiyorsanız ama acı için endişeleniyorsanız endişelenme, üstesinden gelemiyeceğiniz bir şey değildir.

Ayrıca talebe göre uyuşturma işlemide yapmaktayız.

Piercing uygulamasından sonra takımı ne zaman değiştirebilirim?

Piercing değişimi genellikle 6-8 hafta civarında önerilir. Sanatçınız, piercing barını ufaltması için stüdyoya ne zaman ziyaret etmeniz gerektiğini söyleyecektir ve uygulamaya bağlı olarak, düz bir bar takıldıysa eğer top parçasını da değiştirebilirsiniz.

Sanatçı takınızın problem yaratacağından emin olmak için yaranın şekil değişikliğinin olumsuz bir reaksiyona neden olmayacak kadar kurutulduğundan emin olmalı. Tüm iyileşme sürecini doğru ve iyileşme sürecini beklemeniz gerekmektedir.

Ne aradığınızı bulamıyor musunuz?

Aradığınız bilgileri bulamıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin; sorularınızın yanıtlanmasına yardımcı olacağız.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

  Fikrinizi bize anlatmak için aşağıdaki formu doldurun.
Tahmini fiyat ve ne kadar zamana ihtiyacınız olacağı konusunda sizinle iletişim kuracağız.

  ADINIZ

  E-POSTA

  KONU

  NUMARANIZ

  Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

  Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.

  ADRES

  Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
  No: 12 A Blok Daire: 3
  Kadıköy/İSTANBUL

  (Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

  HİZMETLERİMİZ

  Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

  STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
  7 GÜN / HAFTA

  12:00 - 21:00

  TELEFON

  Tel: 0216 418 0085
  Whatsapp: 0530 669 25 80

  © Tüm resim ve içeriklerin telif hakkı saklıdır. Kadıköy Body Art 2011 - 2020

  payment-methods