MEME PİERCİNG BAKIMI

MEME PİERCİNG BAKIMI

Kadıköy Body Art Meme Piercingleri

Kadıköy’de piercing için stüdyo mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

MEME UCUM DELİNEBİLİR Mİ?

Birçok kişi, meme uçlarının az gelişmiş olması, tersine çevrilmesi veya utangaçlıktan dolayı meme uçlarının delinemeyeceğini düşünüyor. Bununla birlikte, nadiren bu durum söz konusudur, zira neredeyse herhangi bir meme tecrübeli bir delici tarafından rahatça delinebilir. Nadiren de olsa delici tarafından piercing tavsiye edilmeyecektir.

MEME PİERCİNGİNİN KONUMLANDIRILMASI

Bir meme ucu piercing’i, meme ucundan yükselen meme başının tabanında kırışık içinde konumlandırılmıştır. Herhangi bir açıyla delinebilir, ancak genellikle yatay olarak yapılır. Her insan vücudu benzersizdir, bu da yerleşimlerin bireysel müşteriye özel olarak uyarlanması gerektiği anlamına gelir.

MEME PİERCİNGİ POPÜLARİTESİ

Birçok sebepten dolayı kadınlar ve erkekler arasında çok popüler bir piercing. Tünel piercing’lerinin yanı sıra meme başı piercing’leri erkekler için en popüler piercing yerleri olarak kabul edilir .

TAKI

İlk delme işlemi için, hızlı iyileşme süresini kolaylaştırmak için yüksek kalitede, biyolojik olarak uyumlu takılar öneriyoruz. Düz veya kavisli bambinler, meme ucunuzu ilk kez deldiğiniz zaman harika seçeneklerdir. İlk takının gerekli olması gerekenden daha uzun süre orda olması gerektiğini unutmayın. Tipik olarak, ilk takı 6 ila 8 hafta sonra çıkarılabilir.

İyileşme döneminden sonra düşünülmesi gereken diğer piercingler: Segment / dikişsiz halkalar, dairesel kertenkeleler, tutsak boncuk halkaları, meme kalkanları, düz (veya kavisli) kertenkeleler ve tutucular.

İYİLEŞME SÜRECİ

Bir emzik delici için tam iyileşme süresi oldukça uzun olabilir ve büyük oranda birden fazla faktöre bağlıdır. Tam bir iyileşme periyodu genelde kadınlar için 6 ay ila bir yıl, erkeklerde 3-4 ay olabilir. Bakım dikkatli bir şekilde uygulandıktan sonra düzgün yerleştirme ve takı kalitesi iyileşme sürelerinin azalmasına yardımcı olabilir (ancak bazı vücutlar doğal olarak farklı oranlarda iyileşirler). Dikkatli ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, deliklerinize dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve delici çevresindeki alan iyice temizlenmelidir.