KULAK MEMESİ DELİK BAKIMI

KULAK MEMESİ DELİK BAKIMI

Kadıköy Body Art Kulak Piercingleri

Kadıköy’de piercing için stüdyo mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Kulak memesindeki delikler, skar dokusunun ilk kulak çevresinde oluşup oluşmadığına bağlı olarak kalıcı veya geçici olabilir. Bu yer, onu delmek için pek çok farklı yol bulunduğundan çok fazla esneklik sunar. Ayrıca, diğer piercing’lerle kombinasyonlar için çok sayıda harika fırsatlar sunar.

KULAK MEMESİ PİERCİNG POPÜLERLİĞİ

Küpeler, vücut modifikasyonlarının bilinen en eski biçimi olarak kabul edilir. Yeni bir kulak deliği peşinde koşmayı düşünüyorsanız çoğunluk içindesiniz.

İYİLEŞME SÜRECİ

Kulak memesi delme işleminin normal iyileşme süreci genellikle 3 ila 4 ay sürecektir (vücudun iyileşme hızına bağlı olarak) Kulak memesinin mümkün olduğunca çabuk iyileştiğinden emin olmak için lütfen yeni küpe çevresindeki alanla herhangi bir temastan kaçının. Dikkatli ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak eğer küpeye dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve küpe çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir. Tipik olarak, ilk takı 4 ila 6 hafta sonra çıkarılabilir.