SMİLE PİERCİNG BAKIMI

SMİLE PİERCİNG BAKIMI

Kadıköy Body Art Smile Piercingleri

Kadıköy’de piercing için stüdyo mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün yelpazesi ile sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Smile piercing , üst dudağın dokusunun küçük bir katı olan ve üst diş etlerinin ortasına bağlanan üst frenulum yoluna yapılır. Piercing genellikle yalnızca gülümserken ya da yüzünde geniş bir sırıtış göründüğünden, smile piercing ismini kazanmıştır.

TAKI

Genellikle piercing dairesel kıvrımlar (at nalı), kavisli kıvrıklar ve boncuk halkaları kullanılarak yapılır . Herhangi bir yeni piercing’in uzun süre kaldırılması önerilmemektedir. Piercinglerinizi nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz piercer ile görüşmek en iyisidir. Sadece smile piercinginiz tamamen iyileştiğinde takı değiştirmeyi kendiniz düşünmelisiniz. Tipik olarak, ilk takı 4 ila 6 hafta sonra çıkarılabilir.

İYİLEŞME SÜRECİ

Genel olarak, bir smile piercing tabii ki her bireyin iyileşme kabiliyetine bağlı olarak tamamen iyileşmek için kabaca 2-3 ay sürecektir. Bakım dikkatli bir şekilde uygulandıktan sonra düzgün yerleştirme ve takı kalitesi iyileşme sürelerinin azalmasına yardımcı olabilir (ancak bazı vücutlar doğal olarak farklı oranlarda iyileşirler). Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak delme noktasına dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve piercing çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir.