fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

PROFESYONEL KALICI MAKYAJ

Gelişmiş kalıcı makyaj tekniklerimiz, yüzünüzün özelliklerini tanımlarken doğal, profesyonel ve etkili bir görünüm kazandıracaktır. Her türlü duruma uygun, cilt tonunuzu, göz ve saç renginizi tamamlayan ve her zaman taze görünen, kalıcı kalıcı ve yarı kalıcı bir makyaj uygularız. Ve tabii ki biraz daha dramatik bir görünüm istiyorsanız, yarı kalıcı makyajımız geleneksel makyaj için mükemmel bir temel oluşturur. 

Gelişmiş kalıcı makyaj tekniklerimiz, yüzünüzün özelliklerini doğal, gerçek ve etkili bir görünüm kazandırır.  Kalıcı Makyaj uygulamaları. Her zamanınız için uygun, cilt tonunuza, göz ve saç renginizi tamamlar ve her zaman canlı görünür.

Kalıcı makyaj size  kusursuz kaş, harika göz çevresi ve dolgun dudak kazandırır. Günün hiç bi vaktinde aklınıza bile gelmiyecek ideal çözüm sonar ve güzellik gününüze zaman kazandırır.

MICROBLADING

Microblading, Kıl tekniği kalıcı makyaj uygulaması yeni, manuel bir yöntemdir. Pigmenti epidermisenin içerisine yerleştirebilmek için çok ince bir bıçak kullanılır ve renk cildin dış katmanının yüzeyine daha yakın yerleştirildiği için, vuruşlar keskin ve çok ince görünür.

Bu yöntem kaşların doğal görünümünü kazandırır, ne kadar kalın veya seyrek ayrı ayrı olursa olsun, kaşların görünümünü gerçekçi yapar.

Saç dökülmesine neden olan alopesi, trikotilomaninin veya diğer herhangi bir rahatsızlıktan muzdarip insanlar veya kaşlarından memnun olmayanlar kalıcı makyaj ile çok güzel sonuçlar almaktadırlar.

Kullanılan pigmentler, orijinal kaş renginize uyacak şekilde formüle edilmiştir. Kaşlarınız hala mevcutsa, mükemmel uyum sağlar. Sonuçlar doğal, kusursuz, dolgun görünümlü bir kaşdır.

Microblading sonuçları, bakım prosedürü dışında vücutta  12 ila 18 ay arasında kalmaktadır. Bununla birlikte, şekli ve rengi korumak için yılda bir kez rötuş yapılması önerilir.

ÇALIŞMALARIMIZIN ÖRNEKLERİNİ GÖRÜNTÜLEYİN

Önceki ve Sonraki çalışmalarımızın fotoğraflarını görmek için okları sola ve sağa sürüklemeniz yeterlidir.

[twenty20 offset="0.5" img1="8008" img2="8007" before="ÖNCESİ" after="SONRASI" ]
DOĞAL, ZAHMETSIZ KALICI MAKYAJLA ZAMAN ALICI GÜZELLIK REJIMININ ZINCIRLERINDEN KURTULUN.

Kaşlarımdaki harika çalışma için Esra hanım’a çok teşekkür ederim. İşleme başlamadan önce her gün kaşlarımı kalem ile doldurmam gerekiyordu ve bu bi zaman sonra çok sinir bozucu hale geldi. Kalıcı makyaj için verdiğim en iyi karar buydu. Her sabah aynaya baktığımda estetik ve aynı şekilde görmem çok uzun sürmüyor. Kaşlarımın nasıl görünmesi konusunda çok tedirgindim fakat Esra hanım, gerçekten çok sabırlı ve iyi sanatçı. Yeni kaşlarımı seviyorum ve yüzümdeki farka hala inanamıyorum.Gizem E.

Esra gerçekten mükemmeliyetçi ve yaptığı işi önemsiyor. Dudaklarımı yaptırdığım için memnunum ve aynaya bakmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Çok fazla iltifat aldım, dudaklarımı ilk önce yaptırmaya korkuyordum ama Esra hanım rahat ve huzurlu hissettirdi. Gerçekten acıtacağını düşünmüştüm ama nerdeyse hiç acı hissetmedim, tüm işlem boyu rahattım. Sabrınız ve nezaketiniz için teşekkür ederiz.Fatma D.

Dudak çizgilerimden memnun olmadığım için kalıcı makyaj ile düzelebileceğini öğrendiğimde çok heyecanlıydım. Esra gerçekten arkadaş canlısı tek kendisiyle tanıştığımda rahat hissetmemi sağladı. Ayrıca seçilebilecek şaşırtıcı renk dizisini gördüğümde ve benim için en iyi renki seçmeme yardımcı oldu. Dudaklarım şu an çok doğal gözüküyor, her şey için çok teşekkürler.Simge S.

Defne Ö.

Zeynep A.