TÜY DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI

Beğendiniz dövme modelini kadikoybodyart@gmail.com veya Whatsapp üzerinden uygulanacak bölge ve boyutunu en, boyunu belirterek dövme hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz Fiyat Talep Formu ‘nu doldurup yollayabilirsiniz.

İletişim Tel : 0216 999 08 92 Gsm & Whatsapp : 0531 524 79 33 Email : kadikoybodyart@gmail.com

Tüy dövmeleri her ne kadar son zamanlarda dövme sanatına yeni başlayan arkadaşların dövme kapatma örneklerinden bir tanesi olmuş olsada, birbirinden eşsiz dövme tasarımlarını veya fotoğraflarını bulabilir ve yaptırabilirsiniz. Tüy dövmeleri 2014 yılında bayanlar tarafından en çok tercih edilen dövme modellerinden birisi olmuştur. Birçok kuş tüyleri dövme olarak yansıtılmaktadır, en çok yaptırılan tüy dövme modelleri anka kuşu, baykuş, kartal, martı ve tavuskuşu gibi hayvanların tüyleri en çok tercihlerdir. Tüy dövme tasarımı özgürlüğü, yaşam akışını gösteren ve ayırtedici bir özelliği yansıtmaktadır.

Erkekler için tüy dövmeleri genellikle ilham alınan kaynak Kızılderilidir (Indıan) Kızılderili kültürüne göre kartal tüyü kişinin güçlülüğünü ve asla diz çökmem gibi manası taşımaktadır.

Tavuskuşu Tüy Dövmeleri

Suluboya Tüy Dövmeleri

Mandala Renkli Tüy Dövmeleri

Gölgeli Tüy Dövmeleri

Göz & Tüy Dövmeleri

Tüy Dövmeleri

Gögüs altında Tüy Dövmeleri

Tüy Dövmeleri

Renkli Tüy Dövmeleri

Minimal Tüy Dövmeleri

0 2.91 K