fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

DÖVME BAKIM TALİMATLARI

DÖVME BÖLGESİ KAPATILMASI

Dövme bittikten sonra dış etkenleri ve elbise temaslarını önlemek için streç film ile dövme bölgesi kapatılır. Dövme işlemi sonrası artık o bölge açık bir yaradır ve açık yaralar bakteri üremesi ve enfeksiyon için uygun bir alandır. Dövme bölgesi kapatıldıktan sonra (streç film) bandajını 2 saat maximum 3 sonra çıkartmalısınız.

DÖVME TEMİZLEME VE BAKIMI

Streç filmi çıkardıktan sonra ilk iş dövme bölgesini temizlemek/yıkamaktır. Temiz bir cam şişesine içme suyunuzdan koyup içerisine biraz protex antibakteriel sabun ile karıştırıyorsunuz. Dövme bölgesini hafifçe yıkayıp tekrar içme suyu ile duruluyorsunuz. Dövme bölgesi durulandıktan sonra kağıt havlu ile ovmadan kuruluyorsunuz, size verilen dövme bakım kremini ufak bir tabaka şeklinde sürüp yediriyorsunuz. İlk üç gün dışarı çıktığınızda dövme bölgesini sarmalısınız ve bunu en geç 3 saat sonra çıkartıp tekrar temizleyip değiştirmelisiniz.

Dördüncü günden itibaren dövme bölgesini temizlemeye devam ediyorsunuz ancak streç film kullanmıyorsunuz. Duşa girerken dövme bölgesini saf katı vazelin ile kaplayıp duş alabilirsiniz. Vazelini dövme yaptırıldıktan hemen sonra her duş alımında bir hafta boyunca sürüp duşa girmelisiniz. Duştan sonra vazelini kağıt havlu peçete ile temizleyip tekrar içme suyu ile durulayıp kuruladıktan sonra bölgeye dövme bakım kremini uygulayacaksınız.

DUŞ, HAVUZ, SAUNA VE HAMAM

Duşa girebilirsiniz ancak sıcak su ve sauna salonları dövmenize ciddi zarar verebilir; o yüzden dövme işleminden sonra 2-3 hafta girmemelisiniz. Ayrıca dövme işleminden sonra bir hafta duş jeli veya şampuanın dövme bölgesine değmemesi gerekir. Havuza ise en az iki hafta girilmemelidir.

DÖVME BÖLGESİ SOYULMASI

Bir kaç gün sonra dövmeniz soğan zarı kabuğu gibi soyulmaya başlayacaktır ve dövme bölgesinde kaşıntılar olacaktır. Bu durumda bölgeyi kaşıyıp yolmamanız gerekmektedir. Nemlendirici losyon (bepanthol bebek pişik merhemi) kullanmamalısınız. Zaten dövme bölgesindeki kabuklar kendiliğinden dökülecektir.

DÖVMEYİ GÜNEŞTEN KORUMA

Güneş ışınları çok iyi yapılmış dövmeyi bile berbat edebilir, Doğrudan güneş ışığından korumak için en az 50+ faktörlü güneş kremleri kullanmanız gereklidir.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

  Fikrinizi bize anlatmak için aşağıdaki formu doldurun.
Tahmini fiyat ve ne kadar zamana ihtiyacınız olacağı konusunda sizinle iletişim kuracağız.

  ADINIZ

  E-POSTA

  KONU

  NUMARANIZ

  Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

  Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.

  ADRES

  Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
  No: 12 A Blok Daire: 3
  Kadıköy/İSTANBUL

  (Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

  HİZMETLERİMİZ

  Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

  STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
  7 GÜN / HAFTA

  12:00 - 21:00

  TELEFON

  Tel: 0216 418 0085
  Whatsapp: 0530 669 25 80

  © Tüm resim ve içeriklerin telif hakkı saklıdır. Kadıköy Body Art 2011 - 2020

  payment-methods