İlk Defa Dövme Yaptırma

İlk kez dövme yaptırıyorsanız ve ne yaptıracağınızı bilmiyorsanız bu kafa karıştırıcı bir süreç olabilir.

Dövme hakkında bilmeniz gereken birçok şeyler var aslında – cildinizin tonlarına hangi renkler daha canlı gösterir, tasarım sizi ifade ediyor mu ? Hangi bölgeye nasıl uygulanır.

Kadıköy Body Art olarak ücretsiz danışma hizmeti sunuyoruz, yaptırmak istediğiniz dövme hakkında bilmeniz gereken herşeyi stüdyomuzdan öğrenebilirsiniz.

Bilgi ve Danışma için gelin!

Stüdyomuzu ziyaret edin ve fikirlerinizi bize söyleyin. İlk kez dövme yaptıracak birey’e baskı altında olmaması gerekmektedir. Dövme yaptırmadan önce sizlere dövme tasarımı hakkında yardım etmek ve sizi rahat hissetmenize yardımcı olmak istiyoruz. Daha sonrasında beyin fırtınası yaparak dövmeyi hangi bölgede olacağını, yerleşimini, boyutlandırması, detaylarını ve en önemlisi vücudunuzda bu dövmeyi gördüğünüzde ne hissedeceğinizi öğrenin.

DOĞRU DÖVME TASARIMINI SEÇME

Artık bir dövme yaptırmak istediğinizi anladınız ve kararınızı verdiniz. Sorularınız olabilir, dövmeyi nasıl uyguluyorsunuz ? Kendimiz çizmek zorundamıyız yoksa internetten veya kataloglardan mı bulmamız gerekiyor? Bir dövme tasarımına karar verirken en iyi çözüm birçok dövme stüdyolarını ziyaret ederek tasarımlara bakmanızdır.
Nelerden hoşlandığınızı ve hoşlanmadığınızı görene kadar araştırmaya devam edin. Size en iyi dövme tasarımını bulmak için sizinle beraber çalışacağız. Ayrıca fikirlerinizi kağıda dökerek dövme tasarımınızı görselleştirmek için Kadıköy’deki stüdyomuz size özel tasarım servisi vermektedir.

Özel Dövme Tasarımı

Stüdyomuzda kişiye özel dövme tasarımını sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz için çizilmiş eksizlerden yapılan parçalarını neye benzeyeceğini dövme sanatçınız tarafından görebilirsiniz.
 
Kişiye özel tasarım seçiminde en önemli faktör, size özel yapılan tasarımların aşama aşama görmenizdir.

DÖVMEYE BAŞLARKEN

Ne yaptıracağınızı artık biliyorsunuz, tasarımınız elinizde, fakat şimdi ne yapıcaksınız? Dövme sanatçınızı seçip ve dövmenizi yaptırmak, dövme yaptırmanın en son ve en önemli basamağıdır.
Kadıköy Body Art dövme stüdyosunda, dövme sanatçıları usta sertifikasına sahip ve dövme sanatının en iyi tecrübelerine sahiplerdir.

DÖVME BAKIMI

Dövme bitiminden sonra dövme bakım uygulaması vardır; Dövmenizin vücudunuzda temiz ve sorunsuz kalma süreci. Kadıköy Body Art’ta uyguladığımız dövmeleri garanti altına almaktayız. İyileşme sürecinde dövmenizde ufak deformeler meydana gelirse ücretsiz rötuş yapmaktayız.
İyileşme sürecinden bahsetmişken, dövme yaptırmak kadar önemli bir unsurdur dövme bakımı. Çok iyi ve temiz yapılmış bir dövmeyi bile en ufak umursamazsızlık dövmenizi kötü sonuçlandırabilir.

ADRES

Moda caddesi Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
No: 12 A Blok Daire: 3 Kadıköy/İSTANBUL
(Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

TELEFON

Telefon: +(0216) 822 0502

GSM: 0530 669 25 80

EPOSTA

kadikoybodyart@gmail.com

SORUNUZ MU VAR?

Lütfen bize yazın.