fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

DÖVME İŞLEMLERİ

İlk Defa Dövme Yaptırmak

İlk kez dövme yaptıracaksanız ve ne yaptıracağınızı bilmiyorsanız bu durum kafa karıştırıcı bir süreç yaratabilir.

Dövme hakkında bilmeniz gereken birçok şey var aslında - cildinizin tonlarına göre hangi renkler daha canlı gösterir, dövme tasarımı sizin kişiliğinizi ifade ediyor mu? Hangi dövme hangi bölgeye nasıl uygulanır?

Kadıköy Body Art olarak size ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz, yaptırmak istediğiniz dövme hakkında bilmeniz gereken her şeyi stüdyomuzdan öğrenebilirsiniz.

Bilgi almak için bize danışın!

Stüdyomuzu ziyaret edin ve fikirlerinizi bize söyleyin. İlk kez dövme yaptıracak bireyin baskı altında olmaması gerekmektedir. Dövme yaptırmadan önce sizlere dövme tasarımı hakkında yardım etmek ve size rahat hissetmeniz konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Daha sonra fikir alışverişi yaparak dövmenin hangi bölgeye uygulanacağını, yerleşimini, boyutlandırmasını, detaylarını ve en önemlisi vücudunuzda bu dövmeyi gördüğünüzde neler hissedeceğinizi öğrenin.

DOĞRU DÖVME TASARIMINI SEÇME

Artık dövme yaptırmak istediğinizi anladınız ve kararınızı verdiniz. Kafanızda sorular oluşabilir; dövmeyi nasıl uyguluyorsunuz? Kendimiz çizmek zorunda mıyız yoksa internetten veya kataloglardan mı bulmamız gerekiyor? Bir dövme tasarımına karar verirken en iyi yol farklı dövme stüdyolarını ziyaret ederek farklı tasarımlara bakmanızdır.
Nelerden hoşlandığınızı ve hoşlanmadığınızı görene kadar araştırmaya devam edin. Size göre en iyi dövme tasarımını bulmak için sizinle beraber çalışacağız. Ayrıca fikirlerinizi kağıda dökerek dövme tasarımınızı görselleştirmek için Kadıköy’deki stüdyomuz size özel tasarım servisi vermektedir.

Özel Dövme Tasarımı

Stüdyomuzda kişiye özel dövme tasarımını sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz için çizilmiş eksizlerden yapılan parçalarını neye benzeyeceğini dövme sanatçınız tarafından görebilirsiniz.

Kişiye özel tasarım seçiminde en önemli faktör, size özel yapılan tasarımların aşama aşama görmenizdir.

Dövmeye Başlarken

Ne yaptıracağınızı artık biliyorsunuz, tasarımınız elinizde, peki şimdi ne yapıcaksınız? Dövme sanatçınızı seçip dövmenizi yaptırmak, dövme yaptırmanın en son ve en önemli basamağıdır. Kadıköy Body Art dövme stüdyosunda, dövme sanatçıları usta sertifikasına sahip ve dövme sanatının en iyi tecrübelerine sahiplerdir.

DÖVME BAKIMI

Dövme bitiminden sonra bir de dövme bakım uygulaması vardır; dövmenizin vücudunuzda temiz ve sorunsuz bir şekilde kalma süreci. Kadıköy Body Art’ta uyguladığımız dövmeleri garanti altına almaktayız. İyileşme sürecinde dövmenizde ufak deformeler meydana gelirse ücretsiz rötuş yapmaktayız. İyileşme sürecinden bahsetmişken, dövme yaptırmak kadar önemli bir unsurdur dövme bakımı. Çok iyi ve temiz yapılmış bir dövme işlemi bile ufak bir dikkatsizlik yüzünden kötü sonuçlandırabilir.

Dövme Galerisi
Sıkça Sorulan Sorular

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

  Fikrinizi bize anlatmak için aşağıdaki formu doldurun.
Tahmini fiyat ve ne kadar zamana ihtiyacınız olacağı konusunda sizinle iletişim kuracağız.

  ADINIZ

  E-POSTA

  KONU

  NUMARANIZ

  Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

  Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.

  ADRES

  Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
  No: 12 A Blok Daire: 3
  Kadıköy/İSTANBUL

  (Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

  HİZMETLERİMİZ

  Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

  STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
  7 GÜN / HAFTA

  12:00 - 21:00

  TELEFON

  Tel: 0216 418 0085
  Whatsapp: 0530 669 25 80

  © Tüm resim ve içeriklerin telif hakkı saklıdır. Kadıköy Body Art 2011 - 2020

  payment-methods