Bir dövmenin benim için doğru olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Öncelikle, yaptırmak istediğiniz dövmenin doğru veya yanlış olduğunu söyleyerek başlayalım. Yıllar boyunca birçok insanın üzgün ve pişman olduğunu gördük, çünkü anlamlı dövme yaptırmak istiyorlar, bulamıyorlar veya doğru dövme sanatçısını bulamadıkları için sonu hep kötü olmaktadır.

Burada önemli olan tek kişi sensin. Şimdi, ne istediğini çok iyi düşünmeni kesinlikle öneririz, çünkü dövme ömür boyu sizinle kalacaktır. Bizim görüşümüze göre anlamlı dövme ve sadece “iyi görünmek” estetik amacıyla dövme yaptırılabilir. Dövme tasarımının zor kısmı dövme modelini yaratmaktadır, bizler bu yüzdeΩΩΩzn buradayız. Hayalinizdeki dövme tasarımını bize aktarın, sanatçılarımızın sizler için en iyi şeyleri yapmasına izin verin.

Dövme desenini nasıl seçerim ?

Ne istediğini bilenler için bu süreç daha kolaydır. Bilmeyenler için daha uzun süreç olabilir. Size önerimiz biraz araştırma yapın, dikkatinizin çektiği görüntüleri bulun. Bulduğunuz görüntüleri kaydedin yakınlarınıza gösterip fikirler alabilirsiniz.

Büyük dövme veya bir sürü farklı dövme seviyorsanız, belki daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Araştırmanızdan sonra en iyi şey bir dövme sanatçısı ile görüşmeniz ve bazı dövme stüdyolarına gidip fikirleriniz hakkında sohbet etmelisiniz.

Sterilizasyon ve Hijyen

    Kullanılan dövme ekipmanları tek kullanımlıktır, ve plastik ambajların içerisindedir. Kullanılan cerrahi çelik aparatları dövme bitiminde ilaçla yıkanıp daha sonrasında ise steril edilmektedir. Stüdyomuzda Kullanılan Sterilizatör’ler

– Otoklav Sterilizatör

– Suhozhar Sterilizatör

– Ultra Sonic Banyo

Hangi dövme tarzını yapıyorsunuz?

Birçok dövme sanatının tarzlarını ve stillerini uygulamaktayız. Gerçekçi, tribal, anime, fantastik, bilim-kurgu, sembolik imgeler, özel yazılar, newschool/oldschool tarzlarını uygulayan profesyonel dövme sanatçılarımız vardır.

Dövmemin ücreti ne kadar?

Dövme ücretlerini belirleyen unsurlar konu, tarz, dövme bölgesi, renkler, detay ve boyutuna göre belirlenir. Yaptıracağınız dövme hakkında bilgi ve ücretini öğrenmek için bize mail veya telefon ile ulaşabilirsiniz ve stüdyomuzu ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
Tam ölçüsü ve ortada bi model olmadan fiyat vermemiz sağlıklı değildir ve verilen ücretler tahmini rakamlar olduğunu lütfen unutmayın.

Dövme yaptırmadan önce nasıl hazırlanmalıyım?

Dövme bölgesini korumak amaçlı üzerinize bol ve rahat kıyafetler giymenizi öneririz. Aç gelmemeniz ve bir önceki gecesinden alkol almamanız gerekmektedir. Kan inceltici ilaç kullanılıyorsa, 24 saat alınmaması gereklidir.

Dövme Bakımı

Dövmenizi her zaman temiz ve nemli tutun.

  • 1. Sargıyı 2 saat sonra çıkartın.
  • 2. Antibakteriyel sabun ile yıkayın ve iyi durulayın.
  • 3. Havlu peçete ile yavaş yavaş kurulayın.
  • 4. Dövme bölgesini kurudukça nemlendirin
  • 5. Günlük 3 -4 kez bakım kremini uygulayın.
  • 6. Dövme tamamen iyileşene kadar 2-5 arasındaki adımları tekrarlayın (15-20 gün).

Dövme Bakım Sürecinde Yapmamanız Gerekenler:

  1. Dövmenizi kaşımayınız.
  2. Dövme iyileşene kadar güneş ve solaryumdan uzak durunuz.
  3. Dövme iyileşene kadar havuz yasak.
  4. Evcil hayvanlarınızın dövme bölgesine yaklaştırmamanızı öneririz.

Dövmemin iyileştiğini nasıl anlayabilirim?

En iyi cevabı, vücudunuz size söylecektir. İçgüdüsel olarak anlayabiliyorsunuz. Dövmeniz artık cildinizin bir parçası, yaralarınız hala duruyorsa veya emin değilseniz, iyileşme sürecini birkaç gün daha devam edebilirsiniz.

Eski dövme kapanabilir mi?

Evet, çoğu dövme yeni bir dövme ile kapanabilir. Birçok kapatma işlemleri yaptık ve müşterilerimizin yeni dövmeleri ile sevindiklerini görmek harika birşey. Her dövmenin işçiliği farklıdır ve kesin bir cevap verilmeden önce kapattırmak istediğiniz dövmenizi görmemiz gerekmektedir. Stüdyomuzu arayın veya stüdyomuzu ziyaret edin, eski dövmenizi neler kapatabilir hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.