Bir dövmenin benim için doğru olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Öncelikle, yaptırmak istediğiniz dövmenin doğru veya yanlış olduğunu söyleyerek başlayalım. Yıllar boyunca birçok insanın yanlış dövme seçimi yüzünden üzgün ve pişman olduğunu gördük, çünkü anlamlı dövme yaptırmak istiyorlar, bulamıyorlar veya doğru dövme sanatçısını bulamadıkları için sorun yaşıyorlar.

Burada önemli olan tek kişi sizsiniz. Şimdi, ne istediğinizi çok iyi düşünmenizi öneriyoruz, çünkü yaptırdığınız dövme ömür boyu sizinle kalacak. Bizim görüşümüze göre anlamlı dövme ve ya sadece “iyi görünmek” için estetik amaçla dövme yaptırılabilir. Dövme tasarımının zor kısmı dövme modelini yaratmaktadır, bizler bu yüzden buradayız. Hayalinizdeki dövme tasarımını bize aktarın, sanatçılarımızın sizler için en iyi şeyleri yapmasına izin verin.

Dövme desenini nasıl seçerim ?

Ne istediğini bilenler için bu süreç daha kolaydır. Bilmeyenler için daha uzun bir süreç olabilir. Size önerimiz biraz araştırma yapın, dikkatinizi çeken görüntüleri bulun. Bulduğunuz görüntüleri kaydedin yakınlarınıza gösterip fikirler alın.

Büyük dövme veya bir sürü farklı dövme seviyorsanız, daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Yaptığınız araştırmadan sonra en iyi şey bir dövme sanatçısı ile görüşmeniz ve farklı dövme stüdyolarına gidip fikirleriniz hakkında sohbet etmelisiniz.

Sterilizasyon ve Hijyen

    Dövme ekipmanları tek kullanımlıktır, ve plastik ambalajların içerisindedir. Kullanılan cerrahi çelik aparatları dövme bitiminde ilaçla yıkanıp daha sonrasında ise steril edilmektedir. Stüdyomuzda Kullanılan Sterilizatör’ler

– Otoklav Sterilizatör

– Suhozhar Sterilizatör

– Ultra Sonic Banyo

Hangi dövme tarzını yapıyorsunuz?

Birçok dövme sanatının tarzlarını ve stillerini uygulamaktayız. Gerçekçi, tribal, anime, fantastik, bilim-kurgu, sembolik imgeler, özel yazılar, newschool/oldschool tarzlarını uygulayan profesyonel dövme sanatçılarımız vardır.

Dövmemin ücreti ne kadar?

Dövme ücretlerini belirleyen unsurlar konu, tarz, dövme bölgesi, renkler, detay ve boyutuna göre belirlenir. Yaptıracağınız dövme hakkında bilgi ve ücretini öğrenmek için bize mail veya telefon ile ulaşabilirsiniz ve ya stüdyomuzu ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
Tam ölçüsü ve ortada bir model olmadan fiyat vermemiz sağlıklı değildir ve verilen ücretlerin de tahmini rakamlar olduğunu lütfen unutmayın.

Dövme yaptırmadan önce nasıl hazırlanmalıyım?

Dövme bölgesini korumak amaçlı üzerinize bol ve rahat kıyafetler giymenizi öneririz. Aç gelmemeniz ve bir önceki gecesinden alkol almamanız gerekmektedir. Kan sulandırıcı ilaç kullanılıyorsa, 24 saat öncesinde alınmaması gereklidir.

Dövme Bakımı

Dövmenizi her zaman temiz ve nemli tutun.

  • 1. Sargıyı 2 saat sonra çıkartın.
  • 2. Antibakteriyel sabun ile yıkayın ve iyi durulayın.
  • 3. Havlu peçete ile yavaş yavaş kurulayın.
  • 4. Dövme bölgesini kurudukça nemlendirin
  • 5. Günlük 3 -4 kez bakım kremini uygulayın.
  • 6. Dövme tamamen iyileşene kadar 2-5 arasındaki adımları tekrarlayın (15-20 gün).

Dövme Bakım Sürecinde Yapmamanız Gerekenler:

  1. Dövmenizi kaşımayınız.
  2. Dövme iyileşene kadar güneş ve solaryumdan uzak durunuz.
  3. Dövme iyileşene kadar havuz yasak.
  4. Evcil hayvanlarınızın dövme bölgesine yaklaştırmamanızı öneririz.

Dövmemin iyileştiğini nasıl anlayabilirim?

En iyi cevabı vücudunuz size söyleyecektir. İçgüdüsel olarak anlayabiliyorsunuz. Dövmeniz artık cildinizin bir parçasıdır. Eğer yaralarınız hala duruyorsa veya emin değilseniz, iyileşme sürecini birkaç gün daha devam ettirebilirsiniz.

Eski dövme kapanabilir mi?

Evet, çoğu dövme yeni bir dövme ile kapanabilir. Birçok kapatma işlemleri yaptık ve müşterilerimizin yeni dövmelerinden memnun kaldığını görmek harika bir duygu. Her dövmenin işçiliği farklıdır ve kesin bir cevap verilmeden önce kapattırmak istediğiniz dövmeyi görmemiz gerekmektedir. Stüdyomuzu arayın veya stüdyomuzu ziyaret edin, eski dövmenizi neler kapatabilir, hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Dövme, Özel tasarım, Dövme kapatma veya Piercing işlemlerinin ücreti ve ne kadar sürede biteceğine dair bilgi verebiliriz.

Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.


ADRES

Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
No: 12 A Blok Daire: 3
Kadıköy/İSTANBUL

(Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

HİZMETLERİMİZ

Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
7 GÜN / HAFTA

12:00 – 21:00

TELEFON

Tel: 0216 418 0085
Whatsapp: 0530 669 25 80