fbpx
X
Back to the top
X

1000 TL Değerinde Hediye Kartı kazanın (🤞)

Dövme, piercing veya takılara yönelik 1000 tl değerindeki hediye kartını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 
blank

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİR DÖVMENİN BENİM İÇİN DOĞRU OLUP OLMADIĞINI NASIL ANLAYABİLİRİM?

Öncelikle, yaptırmak istediğiniz dövmenin doğru veya yanlış olduğunu söyleyerek başlayalım. Yıllar boyunca birçok insanın yanlış dövme seçimi yüzünden üzgün ve pişman olduğunu gördük, çünkü anlamlı dövme yaptırmak istiyorlar, bulamıyorlar veya doğru dövme sanatçısını bulamadıkları için sorun yaşıyorlar.
Burada önemli olan tek kişi sizsiniz. Şimdi, ne istediğinizi çok iyi düşünmenizi öneriyoruz, çünkü yaptırdığınız dövme ömür boyu sizinle kalacak. Bizim görüşümüze göre anlamlı dövme ve ya sadece “iyi görünmek” için estetik amaçla dövme yaptırılabilir. Dövme tasarımının zor kısmı dövme modelini yaratmaktadır, bizler bu yüzden buradayız. Hayalinizdeki dövme tasarımını bize aktarın, sanatçılarımızın sizler için en iyi şeyleri yapmasına izin verin.

DÖVME DESENİNİ NASIL SEÇERİM ?

Ne istediğini bilenler için bu süreç daha kolaydır. Bilmeyenler için daha uzun bir süreç olabilir. Size önerimiz biraz araştırma yapın, dikkatinizi çeken görüntüleri bulun. Bulduğunuz görüntüleri kaydedin yakınlarınıza gösterip fikirler alın.

Büyük dövme veya bir sürü farklı dövme seviyorsanız, daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Yaptığınız araştırmadan sonra en iyi şey bir dövme sanatçısı ile görüşmeniz ve farklı dövme stüdyolarına gidip fikirleriniz hakkında sohbet etmelisiniz.

STERİLİZASYON VE HİJYEN

Dövme ekipmanları tek kullanımlıktır, ve plastik ambalajların içerisindedir. Kullanılan cerrahi çelik aparatları dövme bitiminde ilaçla yıkanıp daha sonrasında ise steril edilmektedir. Stüdyomuzda Kullanılan Sterilizatör'ler

- Otoklav Sterilizatör
- Suhozhar Sterilizatör
- Ultra Sonic Banyo

HANGİ DÖVME TARZINI YAPIYORSUNUZ?

Birçok dövme sanatının tarzlarını ve stillerini uygulamaktayız. Gerçekçi, tribal, anime, fantastik, bilim-kurgu, sembolik imgeler, özel yazılar, newschool/oldschool tarzlarını uygulayan profesyonel dövme sanatçılarımız vardır.

DÖVMEMİN ÜCRETİ NE KADAR?

Bir dövme ücretini belirleyen unsurlar  tarz, dövme bölgesi, renkler, detay ve boyutuna göre belirlenir. Her tarzın işçilik ücreti farklıdır, bizi arayın ya da stüdyomuzu ziyaret edip görüşebilirsiniz. Online veya telefon/Whatsapp üzerinden fiyat verebiliyoruz, ancak yaklaşık olarak ücretlendiriyoruz net ücretinin öğrenmenin en doğru yolu stüdyomuzu ziyaret etmeniz olacaktır. Online tüm verilen ücretlerin de tahmini rakamlar olduğunu lütfen unutmayın.

DÖVME YAPTIRMADAN ÖNCE NASIL HAZIRLANMALIYIM?

Dövme bölgesini korumak amaçlı üzerinize bol ve rahat kıyafetler giymenizi öneririz. Aç gelmemeniz ve bir önceki gecesinden alkol almamanız gerekmektedir. Kan sulandırıcı ilaç kullanılıyorsa, 24 saat öncesinde alınmaması gereklidir.

DÖVME BAKIMI

Dövmenizi her zaman temiz ve nemli tutun.

  1. Sargıyı 2 saat sonra çıkartın.
  2. Antibakteriyel sabun ile yıkayın ve iyi durulayın.
  3. Havlu peçete ile yavaş yavaş kurulayın.
  4. Dövme bölgesini kurudukça nemlendirin
  5. Günlük 3 -4 kez bakım kremini uygulayın.
  6. Dövme tamamen iyileşene kadar 2-5 arasındaki adımları tekrarlayın (15-20 gün).

Dövme Bakım Sürecinde Yapmamanız Gerekenler:

  1. Dövmenizi kaşımayınız.
  2. Dövme iyileşene kadar güneş ve solaryumdan uzak durunuz.
  3. Dövme iyileşene kadar havuz yasak.
  4. Evcil hayvanlarınızın dövme bölgesine yaklaştırmamanızı öneririz.
DÖVMEMİN İYİLEŞTİĞİNİ NASIL ANLAYABİLİRİM?

En iyi cevabı vücudunuz size söyleyecektir. İçgüdüsel olarak anlayabiliyorsunuz. Dövmeniz artık cildinizin bir parçasıdır. Eğer yaralarınız hala duruyorsa veya emin değilseniz, iyileşme sürecini birkaç gün daha devam ettirebilirsiniz.

ESKİ DÖVME KAPANABİLİR Mİ?

Evet, çoğu dövme yeni bir dövme ile kapanabilir. Birçok kapatma işlemleri yaptık ve müşterilerimizin yeni dövmelerinden memnun kaldığını görmek harika bir duygu. Her dövmenin işçiliği farklıdır ve kesin bir cevap verilmeden önce kapattırmak istediğiniz dövmeyi görmemiz gerekmektedir. Stüdyomuzu arayın veya stüdyomuzu ziyaret edin, eski dövmenizi neler kapatabilir, hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Dövme Galerisi
kadikoy-dovme
Dövme Süreci

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Ücretsiz görüşme sağlamak için veya fikrinizi bize bildirmek için aşağıdaki formu doldurun.
Tahmini fiyat ve ne kadar zamana ihtiyacınız olacağı konusunda sizinle iletişim kuracağız.

ADINIZ

E-POSTA

KONU

NUMARANIZ

Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.

ADRES

Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
No: 12 A Blok Daire: 3
Kadıköy/İSTANBUL

(Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

HİZMETLERİMİZ

Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
7 GÜN / HAFTA

12:00 - 21:00

TELEFON

Tel: 0216 418 0085
Whatsapp: 0530 669 25 80

© Tüm resim ve içeriklerin telif hakkı saklıdır. Kadıköy Body Art 2011 - 2020

payment-methods