X
X
Back to the top
X
blank

Dövme Kapatma İşlemleri

Dövme Kapatma İşlemleri

Dövme kapatma süreci kişiden kişiye oldukça değişkendir ve büyük ölçüde mevcut dövmenin durumuna bağlıdır. Bunun hiçbir şekilde cesaretinizi kırmasına izin vermeyin! Kadıköy Body Art olarak, stüdyomuzdan gurur ve güven içinde çıkmanızı sağlamak için hemen hemen her şeyi yapacağız ve geçmişteki bazı hataları düzeltmenize yardımcı olacak bazı güzel yeni çizimler hazırlayacağız.

Dövme Kapatma Çalışmalarımız

Yara izi veya Eski Dövmelerinizi nasıl kapatabileceğinizi sanatçılarımız ile görüşebilir fikir alabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dövmem Kapatılabilir mi?

Her dövme kapatılabilir, ancak işi doğru yapabilmemiz için sanatçımız ile görüşmeniz ortak bir çaba harcamamız gerekmektedir. Dövmelerinizin üzerini sadece başka dövme ile kapatmak istemiyoruz - yeni yapılacak tasarımınızıda sevmenizi istiyoruz. Tasarımdan başlayarak her dövmeye özel bir özen gösterilerek yapılmaktadır.

Dövme kapatma işlemi genelde dövmenizden daha büyük olması gerekir ve sanatçınızın tarzına beklentilerinize göre uygun özel bir tasarım hazırlamak için sizinle beraber çalışır. Dövmenizi kapatacağını düşündüğünüz bir fikriniz varsa, sanatçınıza belirtiniz.

Dövme kapatma ücreti ne kadar tutar?

Dövme kapatmanın amacı, mevcut dövmenizi yeni bir dövme ile kamufle etmektir. Dövme kapatma ücretlerimizden ekstra ücret talep etmemekteyiz normal standart dövme ücretlerimiz ile aynıdır. Yeni dövmenizden memnun olmanızı ve yeni bir dövme yaptırıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz.

Dövme kapatma işlemi ne kadar sürer?

Dövme kapatma doğru yapılmasını ve harika işçilikte görünmesini istiyeceğinizden. Dövme kapatma işlemi doğru yapıldığından emin olmak için standart bir dövmeden daha fazla zaman alabilir, çünkü dövme sanatçınız mevcut dövmenin üzerini normalden birkaç kez daha fazla üzerinden geçmek zorunda kalacaktır. Döme sanatçınızın üzerine kapatacak olan uygun tasarımını karar verdiğinde mürekkebin yoğunluğu gibi diğer faktörler de dövme kapatması için gereken süreyi etkiler. Zaman aralığı kişiden kişiye değişebileceğinden, önce dövmenizin ne kadar süreceği konusunda bir uzman fikrini alabilmeniz için sanatçı ile bire bir görüşmeniz gerekmektedir.

Kaplaması zor olan dövmeler var mı?

Dövme sanatçınızın yeni tasarımı kapatacağından emin olmak istiyorsunuz, bu yüzden önce bi ön görüşme sağlamanız çok önemlidir. Çoğu dövmeler kapatmak için uygun olsa da, dövme ne kadar koyu olursa, dövmenizi kapatmamız o kadar zor oluyor çünkü eski dövmeniz yeni dövme için aynı veya farklı stillerde uygulanırsa en iyi şekilde verim alınır. Portre gibi dövmeler genellikle daha zordur dövme kapatma işlemlerinde çünkü portreyi ortaya çıkartan detay ışıkları ve derinliğidir. Sanatçınız bir yüzü yeni bir tasarımı hazırlarken farklı konumlara koymak zorunda kalabilir. Buna rağmen, dövme kapatma fikrinizi aydınlatabilmeniz için bir dövme sanatçısına danışmanızı öneririz, böylece durumunuza en uygun çözümü bulmak için sanatçınız ile birlikte çalışmanız en doğrusu olacaktır.

Yara izleri kapatılabilir mi?

Felsefemiz hiçbir zaman sadece bir yara izi üzerine dövme yapmak değil, bir insanın gözünü yaradan uzaklaştırmak için özel bir dövme tasarımı hazırlamak olmuştur. Bunu yapıyoruz, çünkü bazı yara izleri dövme boyalarını alırken bazıları tutmayabiliyor. Yara izlerinin etrafına iyi kamufle etmiş bir tasarımı hazırlayarak, bazı yaralar dövme boyası almasa bile, yara izleri artık belirgin değildir. Bu durumda, dövmenin odağı yaradan uzaklaştırmak hatta yarayı dövme tasarımına dahil ederek hazırlanmasıdır.

Bir dövmeyi kapatmadan önce, dövmemi soldurmayı düşünmeli miyim?

Her dövme için geçerli olmamakla birlikle sadece özel durumlarda kişilere tavsiye ederiz. Çok koyu ve karmaşık olan dövmelerin soldurulması, dövmenizin kapatılması için daha kolay bir hale getirecektir. Bunun nedeni, lazer dövmenizin siyah ve mavi gibi belirli etkisi yüksek renkleri soldurup yok etmesidir, bu da dövmenizin kapatmasını çok daha kolay ve etkili bir süreç haline getirecektir. Dövme sanatçınız, dövmenizin soldurmasını ve kapatmasına göre estetik doktorları ile beraber çalışabilir. Bu sizin için daha iyi bir dövme taşımınıza yardımcı olacaktır.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Hızlı bir form doldurarak ücretsiz bir danışmanlık randevusu alın ve fikrinizi bizimle paylaşın! 💡

Ardından sizinle iletişime geçeceğiz! Tahmini fiyatı ve sanat eserinizi tamamlamak için gereken seans sayısını size ileteceğiz. 🎉

  ADINIZ

  E-POSTA

  KONU

  NUMARANIZ

  Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

  Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonunun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.

  ADRES

  Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
  No: 12 A Blok Daire: 3
  Kadıköy/İSTANBUL

  (Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

  HİZMETLERİMİZ

  Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

  STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
  7 GÜN / HAFTA

  12:00 - 21:00

  TELEFON

  Tel: 0216 418 0085
  Whatsapp: 0530 669 25 80

  © Tüm resim ve içeriklerin telif hakkı saklıdır. Kadıköy Body Art 2011 - 2024

  payment-methods