BAŞLARKEN

Kadıköy Body Art’a ilk girdiğinizde eğitimli piercing sanatçısı tarafından karşılanırsınız. Piercing uygulanılacak bölgeleri ve size süreci ayrıntılı şekilde bilgi verilir.

Piercing bölgesi üzerinde karar verildikten sonra piercing ve boyutu seçilir, piercing bölgesi problemsiz delinebilmesi için piercing kalemi ile işaretlenir.

İğne vs Tabanca

Sorulan ilk soru çoğu zaman iğne ile mi piercing yapmaktasınız yoksa tabanca ile mi?
Kadıköy Body Art ‘ta her zaman steril tek kullanımlık sertifikalı ürünler ve iğne kullanılmaktadır.

 

Sterilizasyon

İğne ile piercing delim daha steril bir süreçtir, piercing iğneleri tek kullanımlıktır. Tabanca ise tek kullanımlık değildir, tabanca ile delim partiküllerin birikme riskini arttırır ve bir sonraki müşteriye bulaştırabilir.

Bilgi

Kulak delme tabancası, delinen bölgenin dokusunu zorlar; bu, kulağa zarar verebilecek ağrılı ve sancılı işlemdir. Piercing iğnesi özel lazer kesimli uca sahip olduğundan girdiğinde dokuya zarar vermeden doku boyunca daha hafifçe delime imkan sunar.

Deneyim

Standart piercing barlarından, daha geniş vücut piercing yelpazesine kadar bütün piercing işlemlerini bilen, sağlık ve sterilizasyon kurallarını en iyi şekilde uygulayan deneyimli sanatçılar bünyemizde bulunmaktadır.

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Dövme, Özel tasarım, Dövme kapatma veya Piercing işlemlerinin ücreti ve ne kadar sürede biteceğine dair bilgi verebiliriz.

Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün açık olduğumuz tüm saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.


ADRES

Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
No: 12 A Blok Daire: 3
Kadıköy/İSTANBUL

(Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

HİZMETLERİMİZ

Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
7 GÜN / HAFTA

12:00 – 21:00

TELEFON

Tel: 0216 418 0085
Whatsapp: 0530 669 25 80