X
X
Back to the top
X
blank

PIERCING İŞLEMLERİ

BAŞLARKEN

Kadıköy Body Art'a ilk girdiğinizde, eğitimli bir piercing sanatçısı tarafından karşılanırsınız. Piercing yapılacak bölgeler incelenir ve size süreç hakkında ayrıntılı bilgi verilir.

Piercing bölgesi üzerinde karar verildikten sonra, piercing ve boyutu belirlenir ve piercing bölgesinin problemsiz bir şekilde delinmesi için piercing kalemi ile işaretlenir.

İğne vs Tabanca

Sorulan ilk soru çoğu zaman iğne ile mi piercing yapılıyor yoksa tabanca ile mi?

Kadıköy Body Art'ta her zaman steril, tek kullanımlık ve sertifikalı ürünler kullanılarak iğne ile piercing uygulanmaktadır.

Sterilizasyon

İğne ile piercing delimi daha steril bir süreçtir ve piercing iğneleri tek kullanımlıktır. Tabanca ise tek kullanımlık değildir, tabanca ile delme işlemi partiküllerin birikme riskini artırabilir ve bir sonraki müşteriye bulaşma riskini taşır. Bu nedenle Kadıköy Body Art'ta piercing işlemleri her zaman iğne kullanılarak gerçekleştirilir.

Bilgi

Kulak delme tabancası, delinen bölgenin dokusunu zorlar ve bu da kulağa zarar verebilecek ağrılı ve sancılı bir işlemdir. Öte yandan, piercing iğnesi özel lazer kesimli uca sahiptir ve bu da dokuya zarar vermeden daha hafifçe delme imkanı sunar. Bu nedenle, Kadıköy Body Art'ta piercing işlemleri genellikle iğne ile yapılır, bu da daha az ağrılı ve daha zararsız bir deneyim sunar.

Deneyim

Bünyemizde, standart piercing barlarından daha geniş bir vücut piercing yelpazesine kadar bütün piercing işlemlerini bilen deneyimli sanatçılar bulunmaktadır. Bu sanatçılar, sağlık ve sterilizasyon kurallarını en iyi şekilde uygulamakta ve müşterilerimize güvenli bir deneyim sunmaktadır.

Dövme Galerisi
kadikoy-dovme
Dövme Süreci

Bize yaptırmak istediğiniz işlemi anlatın!

Hızlı bir form doldurarak ücretsiz bir danışmanlık randevusu alın ve fikrinizi bizimle paylaşın! 💡

Ardından sizinle iletişime geçeceğiz! Tahmini fiyatı ve sanat eserinizi tamamlamak için gereken seans sayısını size ileteceğiz. 🎉

  ADINIZ

  E-POSTA

  KONU

  NUMARANIZ

  Yeni dövmenizi yaptırmaya hazır mısınız?

  Dövme stüdyomuz, Kadıköy Caferağa spor salonunun tam karşısında bulunması kolay bir konumdadır. Dövme ve piercing görüşmesi için günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz. Randevu almanıza gerek yoktur.

  ADRES

  Caferağa Mah. Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
  No: 12 A Blok Daire: 3
  Kadıköy/İSTANBUL

  (Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

  HİZMETLERİMİZ

  Dövme, Dövme kapatma, Piercing, Piercing Takıları ve Kalıcı Makyaj

  STÜDYO AÇILIŞ SAATLERİ
  7 GÜN / HAFTA

  12:00 - 21:00

  TELEFON

  Tel: 0216 418 0085
  Whatsapp: 0530 669 25 80

  © Tüm resim ve içeriklerin telif hakkı saklıdır. Kadıköy Body Art 2011 - 2024

  payment-methods
  Open chat
  Merhabalar 👋
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?