BAŞLARKEN

Kadıköy Body Art’a ilk girdiğinizde eğitimli piercing sanatçısı tarafından karşılanırsınız. Piercing uygulanılacak bölgeleri ve size süreci ayrıntılı şekilde bilgi verilir.

Piercing bölgesi üzerinde karar verildikten sonra piercing ve boyutu seçilir, piercing bölgesi problemsiz delinebilmesi için piercing kalemi ile işaretlenir.

İğne vs Tabanca

Sorulan ilk soru çoğu zaman iğne ile mi piercing yapmaktasınız yoksa tabanca ile mi?
Kadıköy Body Art ‘ta her zaman steril tek kullanımlık sertifikalı ürünler ve iğne kullanılmaktadır.

 

Sterilizasyon

İğne ile piercing delim daha steril bir süreçtir, piercing iğneleri tek kullanımlıktır. Tabanca ise tek kullanımlık değildir, tabanca ile delim partiküllerin birikme riskini arttırır ve bir sonraki müşteriye bulaştırabilir.

Bilgi

Kulak delme tabancası, delinen bölgenin dokusunu zorlar; bu, kulağa zarar verebilecek ağrılı ve sancılı işlemdir. Piercing iğnesi özel lazer kesimli uca sahip olduğundan girdiğinde dokuya zarar vermeden doku boyunca daha hafifçe delime imkan sunar.

Deneyim

Standart piercing barlarından, daha geniş vücut piercing yelpazesine kadar bütün piercing işlemlerini bilen, sağlık ve sterilizasyon kurallarını en iyi şekilde uygulayan deneyimli sanatçılar bünyemizde bulunmaktadır.

ADDRES

Moda caddesi Leylak Apartmanı,
No: 99 Daire: 8 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON

Tel: 0216 822 0502
Whatsapp: 0531 524 7933

EPOSTA

kadikoybodyart@gmail.com