Stüdyonun harika atmosferi ve çok temiz olması gerçekten sizi rahat hissettiriyor. Randevumu telefon üzerinden aldım, dövmem istediğim şekilde hazırlandı, ince detaylarına kadar eksiksiz uyguladı ve sonuç harika çok mutlu oldum.

Canan Aksoy

Benim için harika bi deneyim oldu, gitmek için temiz ve sağlıklı dövme stüdyosu. Hepsi dost canlısı ve enerjileri sizleri rahat hissettiriyor. Şenol bey, gerçekten harika bir sanatçı.

Dilan Elçi

Daha önce amatör bir dövmeciye gittim, sonucu hüsran 1 yıl boyunca kötü dövme ile gezdim lazer için birçok hastane dolaştım yinede tamamen çıkartamadılar. Dövmem için kısa süre içerisinde özel tasarım hazırlayıp, çok temiz iş çıkartılar.

Mert Aktaş

Bir hafta önce kıkırdak piercing yaptırdım. Kerime hanım çok nazikti, birazda olsa acıyacağını düşünmüştüm ama eli çok hafif, titiz bi iş çıkarttı. Yakında dövme için tekrar sizleri ziyaret edicem.

Dilara Cansu

İstanbul’a bir ay önce tatil gezisi içi geldim, önceki hafta randevu almak istedim ve hızlı bi şekilde randevumu aldım. Ne yaptırmak istediğimi dinleyip öneride bulundular, tasarıma zaman ayırdılar ve sonuçtan çok memnun kaldım.

Merve Çevik

Dost insanlarla dolu dolu harika dövme stüdyosu, stüdyo sahibi şenol olsun burak olsun, çok iyiler ve edindiğim yararlı bilgiler sayesinde yaptırmak istediğim dövmeye nokta atışı yapmış bulundum.

Gürol Ulusoy 

ÖDÜLLER

22 EYLÜL 2011 YILINDAN BU YANA DÖVME VE PIERCING DALINDA BİRÇOK ÖDÜLLER KAZANDIK.


Şimdiye kadar burada 3 piercing taktırdım, uygulanan piercingler hem kaliteli hemde hızlı bi şekilde acısız uygulandı. Çok nazik ve ne yaptığını çok iyi bilen profesyonel ekip.

Gözde Kaya

Harika, birinci sınıf profesyonel işçilik! Şenol başsu, geçmiş hatalarımdan kurtulmam için bana yardımcı oldu. Gururla artık kısa kollu giyebiliyorum, 840 mil yol geldim, her saniyesine deydi.

Erdem Yerlitaş

Aklımda olan maori dövme fikrini Doğukan ile çalıştım, yetenekli ve sabırlı birisi detaylara çok dikkat eden ve çizgi çalışmalarında çok hassas. Kendisi ile yakında tekrar görüşmek üzere.

Akın Karagöz

Yetenekli, deneyimli ve özenli sanatçılar. Size özel tasarım yaptırmak ve kaliteli bir sanat eseri istiyorsanız, doğru adrestesiniz kesinlikle öneririm, herşeyi ile kalite.

Şengül Gürkan

Kısa bir süre önce Burak’ın yaptığı harika ötesi dövmeden bahsetmek istiyorum, İlk kez yaptırdım ve çok memnun kaldım Kadıköy Body Art ‘tan ve özellikle Burak’a çok teşekkür etmek istiyorum.

Açelya Katılkol

Şenol’dan randevu almak için 2 ay beklemek zorunda kaldım ve beklememe değdi! Harika iş çıkardı, özenli, temiz ve canlı bir dövmem oldu.

Eren Şahin

ADRES

Moda caddesi Sakız Sokak Park Palas Apartmanı,
No: 12 A Blok Daire: 3 Kadıköy/İSTANBUL
(Caferağa Spor Salonunun Karşısı)

TELEFON

Tel: 0216 418 0085
Whatsapp: 0530 669 2580

EPOSTA

kadikoybodyart@gmail.com

Öncelikle yeni dövmenizin size şans getirmesini dileriz. Aldığınız hizmetten memnun kaldıysanız, ki; bizim için çok önemli. Lütfen alt taraftan bize yazıp puan verin. Teşekkür Ederiz!