Beğendiniz dövme modelini kadikoybodyart@gmail.com veya Whatsapp üzerinden uygulanacak bölge ve boyutunu en, boyunu belirterek dövme hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz Fiyat Talep Formu 'nu doldurup yollayabilirsiniz.

 Gsm & Whatsapp : 0531 524 79 33 Email : kadikoybodyart@gmail.com

Sadece geceleri gelirler

Gerçek şu ki: baykuşlar geceleri ortaya çıkıyor ve bu tek başına onlara büyü, gizem ve eski bilginin tümünün yaşayan sembolü olduğunu düşündürüyor. Gece ve ay ile bağlantılı olarak, bazen doğurganlık sembolleri olarak da temsil edilirler, ancak en popüler ikonografi kesinlikle büyü ve gizemle bağlantılıdır. Bu hayvanların davranışlarını gözlemleyen yavaş yavaş insanlar baykuşların karanlık varlıklar veya kutsallıklar tarafından verildikleri süper doğal güçlere sahip olduklarına inanmaya başladılar. Süper göz görüşleri halen bugün bilim adamları arasında şaşkınlık sebebidir. Diğer türlere göre, bir baykuşun gözlerinin vücut ağırlığının % 1 ila 5'ini temsil ettiğini düşünün.

"Athena Noctua" nın kaynağı

Antik çağlarda baykuş'a "kanatlı kedi" deniyordu çünkü benzer kişilik özelliklerine sahipti. Babilliler için o, öbür hayatı kutsal koruyucusu, gecenin kralıydı, varoluş halinden ötekine geçen ruhların peygamberiydi. Gizemli yapısı ve inanılmaz gece av yetenekleri, baykuş Tanrıça Athena'nın (bilimsel adı hala Athene Noctua) tanrıça'nın kutsal bir hayvanı olduğuna inanan eski Yunanlıların yaratıcılığını uyandırdı ve bilgeliğin sembolü oldu. Ayrıca, baykuş Atina'nın koruyucusu olarak görüldü ve kent, çeşitli baykuşlardan oluşan ve baykuş'u temsil eden bir dizi heykelle kuşatılmıştı.

blank

blank

blank blank blank blank