X
X
Back to the top
X
blank

burun piercing bakımı

Kadıköy Body Art Burun Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün ve sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Burun piercingi burun deliğinin sol veya sağ tarafına uygulanır ve her bireyin burnunun kıvrımına bağlı olarak konumunda farklılık gösterir. Burun deliğinin kıvrımı, kıkırdağınızın en ince kısmı olup, delim için mükemmel bir yer yerdir.

BURUN PİERCİNG TARİHİ

Burun delme işlemleri, yaklaşık 4000 yıl öncesine ve Ortadoğu bölgesine dayanır. Sonunda 20. yüzyılda batı uygarlığına doğru yol aldık. Bugün hem erkek hem de kadınlar arasında çok popüler bir yerdedir.

İYİLEŞME SÜRECİ

Burun delme işleminin tipik iyileşme süreci, 6 ila 8 ay arasındadır (vücudun iyileşme hızına bağlı olarak). Daha hızlı ve sağlıklı bir iyileşme sağlamak için burun deliğinizin çevresindeki alanla temastan kaçının. Çoğu piercing gibi, burun deliği alanı enfeksiyona karşı savunmasız olabilir, bu nedenle delim sonrası doğru bakım talimatını veren bir profesyonel bir piercing sanatçısı tarafından delinmesi çok önemlidir.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?