X
X
Back to the top
X
blank

rook piercing bakımı

Kadıköy Body Art Rook Piercingleri

Kadıköy’de piercing stüdyosu mu arıyorsunuz ? Kadıköy Body Art’ta size kaliteli ürün yelpazesi ile sağlık kurallarına uygun şekilde piercinginiz uygulanır.

BÖLGE

Rook piercing, trajenin hemen üzerinde yer alan kulağın antiheliğinin arkasındaki çıkıntıya uygulanır. Rook piercing'i, kulak kıkırdağının iç sırtında yer alır.

TAKI

Bölgenin küçüklüğü ve sınırlı alan sebebiyle daha küçük takı seçenekleri kullanılır. Boncuk halkaları ve eğimli dikenli kemerler bir rook piercing'i ile iyi giden bazı takı seçenekleridir. Diğer piercing'lerde olduğu gibi takının uzun süre çıkarılması tavsiye edilmez. Takılarınızı nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz piercing sanatçınız ile görüşmek en iyisidir. Rook piercinginiz tamamen iyileştiğinde, kendiniz takı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Genellikle ilk piercing 8 ila 12 hafta sonra değiştirilebilir.

İYİLEŞME SÜRECİ

Tam bir iyileşme kabaca 8-12 ay alacaktır .. Bu her bireyin doğal iyileşme yeteneğine göre değişebilir. Bakım sonrasında dikkatli olun, uygun yerleştirme ve takı kalitesi iyileşme sürelerini azaltmaya yardımcı olabilir. Dikkatli olmak ve sürtünmeyi azaltmak çok önemlidir, ancak eğer piercinge dokunmanız gereken bir konumdaysanız, elleriniz ve delik çevresindeki alan önceden iyice temizlenmelidir.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir